Wildfire Full İndir (v1.02.01) Oyun indir

wildfire full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wildfire - her şeyin yandığı bu gizli oyunda unsurlara usta. İlkel güçlerinizi, yangınları başlatmak, suyu dondurmak ve dünyayı superstiticious'u çıkarken hareket ettirmek için kullanın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sneaky Bastards

Publisher: humble games

sürüm tarihi: 25 May, 2020

tür: casual

Her şeyin yandığı bu gizli oyunda elemanlara hakim olun. Bu yaramaz 2D Stealth oyununda batıl inançlı düşmanları çıkarken, yangınları başlatmak, suyu dondurmak ve dünyayı hareket ettirmek için temel güçlerinizi kullanın. Evinizi geri alın ve esir köylüleri yol boyunca kurtarın; Size yardımcı olmak ve düşmanlarına zarar vermek için çevreyi manipüle edin.

Hikaye

Sihrin'in hepsinin öldüğü bir dünyada, temel gücünüzden korkutan kötü niyetli kuvvetler tarafından bir cadı markettiniz. Yemyeşil ormanlar, derin mağaralarda ve donmuş dağlar üzerinden sizi avlarken, kemer düşkününün batıl inançlarını artırın. Diğer köylülerinizi esaretten bul ve özgürleştir, sonra onları evini geri almak için güvenliğe götür.

Temel özellikler

ortamınızı manipüle edin. Dünya Ablaze'yu ayarlamak, sıvılabilen gölleri çaprazlamak için suyu dondurun ya da düşmanlarınızı buz içinde serbest bırakın ve tırmanmak için içeri veya asmalar için çim yetiştirmek için dünyayı taşıyın.

Elements usta. Elementler ile bağlantınız olarak yeni yetenekler öğreneceksiniz, ancak dikkat edin; Ateş yayılacak ve yolunda her şeyi tüketir - Siz de dahil!

düşmanlarınızı outsmart. Çevreyi kaçırdığınız ve ARCH DUCHESS 'kuvvetlerini, sizi aşağı avlamak için birlikte çalışan Akıllı Düşmanları Koruyun.

Dünyayı yak ... bir arkadaşımla. Yalnız oynayın ya da bir arkadaşınıza katılın, ilkemdeki temel güçlerinizi koruyarak, Wildfire'ın yoğun, sistemik ortamında yeni yollar yaratıyor.

Lütfen dikkat: CO-OP oynamak için en az 1 gamepad gereklidir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5-2300 / AMD FX-4350 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile DX10 Adaptörü DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 310 MB Mevcut alan Ek notlar: Entegre grafik kartları için 4GB RAM gerekir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ