Windows Server 2019 İndir – (Türkçe – İngilizce)

Windows Server 2019 İndir – Full

2021 yılı ile birlikte en güncel sürümüyle birlikte sizlere sunmuş olduğumuz Windows Server 2019 işletim sistemine tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olacak ve güvenilir bir şekilde Server 2019'u kullanacaksınız. MSDN'den orijinal bir şekilde elde edilmiş olan Windows Server 2019 İndir işletim sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz şekilde kullanacak ve yeni güncellemelerden her zaman haberdar olacaksınız.

Windows Server 2019 Konusu

İndirmiş olduğunuz ISO dosyasını bir USB bellek üzerine yazdırarak kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Format şeklinde kurulumu tamamlamanız ve kurulum işlemlerinin ardından işletim sistemini lisanslamanız gereklidir. Standart veya Datacenter sürümlerinden birini kurduktan sonra elinizde orijinal bir key varsa onu kullanabilir veya orijinal bir keyinizin bulunmadığı takdirde sitemizde bulunan KMS araçlarından faydalanabilirsiniz.

Windows Server 2019 Güncel Sürüm

İngilizce ve Türkçe dil desteğinde ayrı ayrı olarak sunmuş olduğumuz Windows Server 2019 işletim sistemlerinden dilediğinizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde indirebilir ve kolay bir kurulumun ardından işletim sistemini kullanabilirsiniz. Sürekli olarak güncel versiyonunu sunmuş olduğumuz Windows Server 2019 işletim sistemini en güncel versiyonda indirebilirsiniz.

Türkçe Sürüm
İngilizce Sürüm
RAR Şifresi:
Ayrıca sitemizde bulunan Windows 10 Performance Editions işletim sistemine de göz atabilirsiniz.
60

ÇOK BENZER İÇERİKLER

BENZER İÇERİKLER

SON EKLENENLER

TELİF HAKKI İHLALİ