WITCH-BOT MEGLILO Full İndir Oyun indir

Oyun / 07 August 2016

cadı-bot meglilo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. COMCH-BOT MEGLILA - STOP STOP ve kendinizi "Time-stop Warp" ile uzayın, fiziksel engellerden geçirin, gelen mermileri atlatmak ve düşmanlarını vur! ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Astro bağlantı noktası

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 15 Tem 2016

tür: eylem, anime, atıcı, gündelik

Hikaye

Yıl 1977'dir.

Meglilo, insan dünyasını ziyaret etmek için bir sihirli krallığa geldi, ancak ne yazık ki, Profesör Amamori, Vulkaiser Muciti ve Gogoh Ordusu arasındaki çatışma ortasına indiğinde öldürüldü.

Profesör Amamori, onun üzerinde yeniden yapılanma işlemi gerçekleştirdi ve Gogoh Ordusundan intikam almak için bir cadı-bot olarak geri getirildi!

MeGlilo'ya katılın ve sevimli Sidekick / Victence, Billiken, birden fazla dünyanın ve patronların yoluyla patlattıkları için, siparişi ve adalete yol açtıktan sonra ... Trajedi'nin zaten oluştuktan sonra.

Klasik dikey shmup eylemini çok az karanlık kesim sahneleriyle karıştırın, Meglilo, doğrudan eyleme geçtiğiniz bir oyun değildir. Kahramanımızın, gözden geçirmelerine kadar korkunç şeyler (genellikle her zaman izlerken), harekete geçmeden önce bekler. Harika bir kamp diyaloğu ve sorgulanabilir ahlak ile Cadı-Bot MeGlilo'nun Sevimli Estetiği BELIE Etrafınızdaki HAVOC'a inanıyor.

Anahtar fetürleri: Z: atış X: zaman-stop çözgü Sol CTRL: Duraklat ESC: Oyunu kapat Boşluk: Başlığa geri dön

Minimum: OS: Windows 2000 / XP / 7/8/10 İşlemci: Pentiumiii 1GHz veya üstü Bellek: 256 MB RAM Grafikler: NVIDIA'nın GeForce serisi / ATI'nin Radeon serisi DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ