WizardCraft Full İndir (v1.07) Oyun indir

Wizardcraft full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wizardcraft, dahil olmak üzere çok sayıda oyun modu içeren bir retro tarzı RTS oyunudur; Görevler, çatışma ve savaş modlarının yanı sıra tam teşekküllü bir editörün yanı sıra yaratmanıza izin veren ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: David McCUE

Publisher: David McCUE

sürüm tarihi: 11 Mar, 2016

Tür: strateji, rpg, rts

Wizardcraft, oyuncuların kaynakları toplayarak ve bir ordu yaratarak AI rakiplerini yok etmeye çalıştığı fantezi temalı gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunudur. Oyun, her iki tarafın da yakınındaki şövalyeler), artan (okçular), havadan birimleri (Dragons) ve büyü tekerler (sihirbazlar) olan fantezi elemanları olan bir ortaçağ ayarında oynanır. Görevlerin çoğu "kaynakları topla, binalar ve birimler inşa et, rakipleri yok et" deseni takip ediyor.

Oyun, askeri birimler üretmek için bir çalışma ekonomisi oluşturarak oynanır ve sonra AI düşmanlarına karşı savaşacaklardır. Askerleri işe alınması gereken silahlar üretmek için demir ve kömür gereklidir; Tüm binalar inşa etmek için ahşap ve taş gerektirir ve tüm köylülerin, büyük ordular üretilmeden önce gerekli bir altyapı zinciri ile sonuçlanan yaşam alanına ihtiyaç duyar. Muharebe sırasında kazanılan yükseltme noktaları, çeşitli birimleri yükseltmek için kalede kullanılabilir. Kale oyundaki merkezi göbek olarak kabul edilir, eğer oyun biterse.

Wizardcraft şu anda 30 misyon ve iki farklı çatışma modu, 'Normal Mod' ve 'Savaş Modu' içeriyor. Savaş modu, binalar ve birimler üretmek için yalnızca 'ahşap' ve 'altın' kullanan hızlı bir moddur, bu, oyuncuların hızla bir ordu oluşturmalarını sağlar, bu yüzden oyuncuların oyunun saldırgan yönüne daha fazla odaklanabilmelerini sağlar. Normal mod, oyunda mevcut olan 29 farklı kaynağın tümünü içerir ve oyuncular bir orduyu yönetmenin yanı sıra istikrarlı bir ekonomi yaratmalıdır. Her iki çatışma modları, binalar ve birimler üzerindeki kapak sınırını ve her bir birimin istatistiklerini artırmak için, oyuncuların oyunu oynamaya olanaklarının kendilerine karar vermesine izin verecek şekilde daha fazla özelleştirilebilir.

Oyunun kullanımı kolay Harita Editor, oyuncuların çatışmalık modlarında kullanım için haritalar geliştirmelerini sağlar.

Temel özellikler şunları içerir:

30'dan fazla görev;

50'nin üzerinde farklı harita ve hızlı tempolu bir 'savaş' modunu içeren, oyuncuların düşman oyuncularına saldırmaya daha fazla odaklanmalarını sağlar.

Minimum: OS: Windows XP / 7/8/10 (yalnızca 64bit sürümleri) İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Özellik Seviyesi 9.3 özellikli DX9 (Shader Model 3.0) veya DX11 ile grafik kartı. DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ