Wizardry 6+7 Full İndir Oyun indir

Sihirbazlık 6 + 7 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirbazlık 6 + 7 - Sihirbazlık 6: Kozmik Forgupreprey'in Banana Kendinizi, güçlü bir eser kazanma arayışı için bir arayışa girerken, büyülü bir kalem ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sir-Tech Software

Publisher: gamepot inc.

Çıkış tarihi:

tür: rpg, dönüş tabanlı

Sihirbazlık 6: Kozmik Forge'nin Bane

Kozmik Forge olarak bilinen güçlü bir eser, büyülü bir kalem almak için bir arayışa girerken kendinizi epik oranlar yolculuğuna hazırlayın. Yazıları hem zaman hem de mekanı etkiler, sahibinin gerçekliğin kendisini yeniden yazmasını sağlar! Partinizi altı arkadaşınızı oluşturun, becerilerini, mesleklerlerini ve istatistiklerini belirler ve arayışınızı ilerletmek için hazine, zırh ve güçlü sihirli eşyalar bulacağınız antik kaleye girin. Yeneklenmesi gereken sırları tutan kalenin wized ve şifreli yaşlılarla tanışın ve bilmeceleri ve bulmacaları boldur. Ancak, sizin ve siz ve stalwart maceracılarınızın partiniz sayısız tehlike, tehlike ve göz kamaştırıcı ve korkunç form yaratıklarla karşılaşacak. Yalnızca büyümenizi ve becerilerinizi kullanarak, ilerledikçe büyüyen, zindanın tehlikeleri kaybolabilir. Zırhdan silahlara kadar olan 400'den fazla madde ile, birincil ve ikincil saldırılarla, birincil ve ikincil saldırılara göre, sihirbazlık 6, herhangi bir ve tüm RPG'lere karşı uzun boyludur.

Sihirbazlık 7: Karanlık Savant Haçlıları

Maceranın bittiğini düşündün mü? Sadece yeni başladı! Karakterlerinizi Sihirbazlık 6'dan ithal edin: Kozmik Forge'nin Brangesi veya Garip bir yabancı dünyanın zorluklarını fethetecek bir maceracıların bir partisi ile yeniden başlayın. Bir Madman'ın uzun zamandır unutulmuş sırrı için arama yaparken hem arkadaşlarını hem de düşmanları keşfedeceksiniz, çok evrenin kendisinin gizemi. Ancak, arayışınızda yalnız olmayacaksınız, ancak diğer macunluk grupları aynı amaçtan sonra. Eylemlerinizi akıllıca seçin, çünkü sonuçlar olacağı için: Bir kişiyi öfkelenirseniz, daha sonra arkadaşlarıyla savaşmaya hazır olun! Bir zindanın derinliklerinden mavi ve sınırsız gökyüzüne, hepsini sihirbazlık 7'de göreceksiniz: Karanlık Savantın Haçlıcıları.

Sihirbazlık 6 + 7, RPG türüne doğru katı eğim getiren iki oyun sunar. Becerilerinizi aşırı sınırlamalarına zorlayacak sert, taktik ve dönüş tabanlı savaşlar arasında cesur. Fiendish bulmacaları çözün ve sapkın tuzaklardan kaçının, burada labirent zindanları gezinirken aklınızı test etmek için. Birçoğu oynayacak, ancak sadece birkaçı şanlı ve görkemli arayışın sonuna kadar yapacak. Seçilen birkaç kişiden biri olacak mısın?

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0C ile uyumlu 3D grafik kartı Depolama: 2GB HDD
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ