Wolfsong Full İndir Oyun indir

wolfsong bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wolfsong, basit bir hatanın büyük ve korkunç şeylerin başlangıcının nasıl olabileceğini ayrıntılandıran bir hikaye açısından zengin bir deneyimdir. Kahramanlar, büyük bir savaşı durdurmaya çalışacak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hyptisis

Publisher: lorestrome

sürüm tarihi: 29 Oca 2016

tür: rpg, macera, gündelik

Fiends, hastanın, akıllı ve unutulmuş olan herkesin harbilgileri, Gorsus'un içindeki cezaevlerinden serbest bırakıldı. Kendilerini dünyaya yaydılar ve daha büyük bir plan elde etmek için birlikte çalıştılar. Thaa'hune, eski, çürüyen bir yarış, birçok alemden bireyleri bir araya getirin ve onları SELECTING'leri takip etmenin ve onların uğursuz tasarımlarına ulaşmadan önce öldürülmemesi için Ruh Avcıları olmalarını eğitin. Wolfsong'daki birincil kahramanı, bir topluluğa ihtiyaç duyan bir topluluğa yardım etmek isteyen bir savaşçı toplumundan gelen güçlü bir genç kadındır. Yakında işlerin nadiren çok basit olduğunu keşfetti. Wolfsong, birçok farklı ve güçlü alem tarafından talep edilen ve itiraz edilen geniş bir dünyadaki kıtada yer alıyor. Hikaye uzun yıllardır gelişmiş, oyunda ortaya çıkacak karmaşık ve eksiksiz bir tarih ile.

Anahtar fetürleri: Orijinal hikaye, müzik ve sanat Güçlü bir dişi kurşun! Çoğunlukla bir kişi tarafından yaratıldı ve ödedi! Kim çok çalıştı! (Ter vardı.) Alice'in ortak yaratıcısından ölü ve Sagittarian'ın yaratıcısı. Büyük bir yapışkan dünya. Yarışlar, yerler ve karakterler yıllardır gelişmiştir. Benzersiz becerileri ve animasyonları olan çeşitli karakterler. Motifleri, amacı ve kendi problemleri olan derin karakterler. Ana karakter dev bir fare köpeğidir. Diyalog ve hikaye, oyuncuya akıllıca davranmaya çalışıyor.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ