Workers & Resources: Soviet Republic Full İndir (v0.8.3.25) Oyun indir

İşçiler ve amp; Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İşçiler ve amp; Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti - İşçiler ve Amp; Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti nihai gerçek zamanlı Sovyet temalı şehir oluşturucu Tycoon oyunudur. Kendi Cumhuriyetinizi Yapın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 3Division

Yayıncı: 3dıVision

sürüm tarihi: 15 Mar, 2019

tür: strateji, simülasyon, bina, yönetim, rahat

Madencilik kaynakları, imalat, inşaat, yatırımlar ve vatandaşlar da dahil olmak üzere kendi cumhuriyetinizin tüm yönlerini planlı ekonomiyle yönetin.

Yükleme ve boşaltma istasyonları, depolama, depolama ve fabrikalarla kendi endüstriyel komplekslerinizi oluşturun.

Altyapıyı oluşturun ve yollar, demiryolları, kaldırımlar, konveyörler, kablolama ve boru hatları dahil olmak üzere trafiğini yönetin. Akıllıca fabrikaları, evleri ve depoları yerleştirin ve bağlayın ve en verimli bağlantıları yapın.

Yaşam alanlarını, vatandaşlarınızın oyun alanları, sinema, tavernalar ve dükkanlar gibi mutlu yaşamlarını yaşamaları gerekebilir.

Kömür, demir ve diğer doğal kaynaklar elde etmek için vatandaşlarınızı madenle gönderin; veya bitkileri almak için alanlara gönderin; veya üretilen malları üretmek için fabrikalara götürün.

Batı ülkelerinden veya diğer Sovyet ülkelerinden dolar veya ruble almak ve ihtiyacınız olan ürünleri veya kaynakları satın almak için kaynakları ve malları satın ve satın alın ... veya yeni altyapıya veya binalara yatırım yapın.

otantik Sovyet binalarının ve araçların yanı sıra 60'ların 90'lı yıllara kadar gerçekçi manzaraların keyfini çıkarın.

istediğiniz şekilde oynayın! Doğal kaynaklar veya ürünleri almaya ve para için takas etmeye odaklanabilirsiniz; ya da kendi kendine yeterli bir cumhuriyet kurabilirsiniz; Veya kolay Sandbox modunu sınırsız para / kaynaklarla kullanabilirsiniz ve sadece canlı bir şeylerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ekonomik simülasyon. Küresel pazardaki kaynakların fiyatları, zamanla oynadığınız süre boyunca değişiyor - bir gün, çelikten bir ton başına 100 dolar olarak satabilir veya satın alabilirsiniz, ancak birkaç ay içinde maliyet 200 $ 'a yükselebilir veya 50 dolara düşebilir. Her şeyin fiyatı, iş ve kaynakların maliyetine bağlıdır.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2,5 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu gamer grafik kartı Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ