World Destroyers Full İndir Oyun indir

dünya destroyers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünya Destrorers, asteroitler gibi klasik oyunlara saygı duyan, ancak modern yüksek hızlı hareketlerle saygı duyan hızlı tempolu, beceri testi, çok oyunculu bir uzay atıcısıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hardhead Games

Yayıncı: hardhead games

sürüm tarihi: 14 Mar, 2017

tür: eylem

World Destroyers, asteroitler gibi klasik oyunlara saygı duyan, ancak modern yüksek hızlı hareketle saygı duyan hızlı tempolu, beceri testi, çok oyunculu bir uzay atıcısıdır.

Dört oyuncuya kadar Dünya'nın hikaye modunda tasarruf etmek veya sonsuz horde ve retro modlarında ne kadar uzağa girebileceklerini görebilirsiniz. Ve elbette, tamamen özelleştirilebilir savaş modunda çöp konuşmayı ortaya çıkarın.

Hikayesi

Alışılmadık derecede büyük bir asteroit kümesi Dünya'ya doğru başladığında, komut onları aşağı çekmek için küçük bir uzay aracı filosu gönderir. Hepsi göründüğü gibi olmadığı için hızlı bir şekilde anlaşılır. Sinister niyetli bir yabancı tür, güneş sistemimizi yok etmek için tehdit ediyor.

Dünyayı korkmuş dünya yok edicilerinden korumak size kalmış. Kaynakları için gezegenleri hasat eden büyük yabancı uzay istasyonları, uyanıklarında yıkım bırakıyor. Yabancıların üstün silahları var, ancak belki de insanlığın olağanüstü ustalığı planlarını durdurabilir.

Anahtar fetürleri: 1 ila 4 oyuncuya Mayhem, Takımın ya da arkadaşlarınızla rekabet edin! 40 seviye, bonus mini oyun ve epik bir son patron içeren çeşitli hikaye kampanyası. 5 zorluk modları, Rahat rahatça eğlenceli nabız vuruşuna kadar saçınızı çekin! Horde, savaş, ırk ve retro gibi arcade modları. Tamamen mobius seviyeleri gerçekleştirdi. Hem düşman hem de yetenekli oyuncuların avantaj sağlayabileceği kenarları sarın. 3 süper silah dahil olmak üzere 15 ayrı silahın bir cephanesi. Nuke, Deathflower ve Vortex Bombası. 4 özel yetenek kullanımı usta. Kalkan, repulsor, otomatik taret ve çözgü sürücüsü. Yenilikçiler, UFO'lar, UFOS, Özel Armamentler ve Tabii ki Asteroitler içeren zırhlı alan istasyonları dahil olmak üzere akıllı düşmanlar! Hangarlar, füze fırlatıcıları, kalkan jeneratörleri ve lazer topları dahil olmak üzere 10 benzersiz avcı silahı.

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Gamepad şiddetle tavsiye edilir. (Xbox 360 denetleyicisi veya benzeri) klavye / fare desteklenir, ancak oyun talimatlarında eksiktir. Afedersiniz.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
100
TELİF HAKKI İHLALİ