World’s Dawn Full İndir (Updated May 02, 2017) Oyun indir

Dünyanın şafak full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünyanın Şafak - Arkadaşlıkları inşa ederek, sevgi bularak, bitkileri biçmek, hayvancılık eğilimi, festivallerde, balık avı, madencilik, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Wayward Peygamber

Publisher: Wayward Peygamber

sürüm tarihi: 25 Oca 2016

tür: rpg, simülasyon, rahat, anime

Dünyanın şafak, uykulu bir sahil köyünde yer alan renkli bir yaşam ve sosyal sim. Hasat Ay Serisi'nden ilham alan, canlı bir yukarıdan aşağıya grafikler, tanışmak ve arkadaş olmak için çok sayıda ilginç karakterler ve 30+ saat büyüleyici oyun sunmaktadır. Büyülü, tuhaf bir atmosferde, arkadaşlıklar kurarken, sevgiyi, hasat, bitkileri eğmek, hayvancılık, çiftlik evinizi özelleştirmek, festivaller, balık, yem, maden, aşçı, sihirli sırları ve daha fazlasını keşfetmek için, sevginizi, balık, yem, festivalde rekabet edin!

Rahat oyun

Kendi hızınızda çeşitli küçük kasaba aktivitelerine katılın - arkadaşlık kurmak, aşkı bulmak, hasat etmek, hayvancılık, balık, yem, maden, aşçı, büyülü sırları keşfetmek ve tozlu eski çiftlik evinizi geri yükleyin.

Dinamik bir köy

Seasons geçtikçe büyür ve değişen dinamik bir sahil kasabasını keşfedin. Şeker çiçeği tarih ve kültür bakımından zengindir ve yıl boyunca çeşitli festival mini oyunları ve pazar etkinliklerine ev sahipliği yapar.

Büyüleyici karakterler

Hepsi kendi kişilikleri ve tuhaflıklarıyla birlikte 32 bireysel köylüden oluşan büyüleyici bir oyuncu. Onları derin bir ilişki sistemi ile tanıyın ve yüzlerce yüzlerce satırda benzersiz durumsal diyalog.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2.0 GHz eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Depolama: 90 MB Mevcut alan Ek notlar: 544 × 416'da çalışır
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ