Worlds of Chaos : Corruption Full İndir (Early Access) Oyun indir

Chaos'un Dünyaları: Invasion Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chaos'un dünyaları: İstila, tek bir oyuncu, parti merkezli açık-dünya taktik / eylem RPG, keşif, taktiksel savaşlar ve parti yaratma konusunda güçlü bir vurgu ile RPG. Derin bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tactichaos

Publisher: Tactichaos

sürüm tarihi: 10 Şub, 2016

tür: rpg, strateji, eylem, açık dünya

Chaos'un dünyaları: İstila, tek bir oyuncu, Parti Tabanlı Open-World Taktik / Eylem RPG, keşif, taktik mücadele ve parti yaratma konusunda güçlü bir vurgu ile RPG. Sizin Sizin Sınırlarınız için meydan okuyacak derin, eğlenceli ve yoğun bir savaş sistemine sahiptir ve akıllı kararların sayısını yapacaktır.

Tam olarak istediğiniz gibi 5 karakterden oluşan bir parti oluşturursunuz: sınıf veya seçim kısıtlamaları yok. Doğru istatistikler, beceri, ekipmanlar, eşyalar ve büyü kombinasyonları ile iyi ve dengeli karakterler oluşturma En çok önemli olan şeydir. Bu oyunda, her seçimi iktidarda eşit hale getirmeye büyük önem verilmiştir. İyi bir parti için önemli olan, en iyi becerileri seçmemek, ancak birlikte çalışan seçeneklerin verimli bir kombinasyonu. Ve bu tamamen size kalmış, oyuncu, bulmak için. Birleşmeleriniz tarzınıza ve seçimlerinize benzersiz olacaktır.

savaşlar hızlı tempoludir ve her biri karşılaştığınız zor düşmanların üstesinden gelmenize yardımcı olacak birçok karar almanız gerekir. Hangi büyüyü kullanacağınızı, ne zaman ve nasıl kullanılacağını, savaşçılarınızın doğru konumlandırılmasını ve her biri için doğru hedefleri seçerek, hangi ekipmanların ve sarf malzemelerinin ne zaman kullanılmasını ve ne zaman kullanacağınızı bilmek, sizi zafer getirecek olan şeydir.

Anahtar fetürleri: Single Player Taktik Eylem RPG Sınıf kısıtlaması olmadan oluşturduğunuz 5 karakterden oluşan bir partiyi kontrol ettiğiniz, onlar tamamen karar verdiğinizdir. Sizi ayak parmaklarınızda tutan çok yoğun gerçek zamanlı olarak duraklatan taktik oyun. Akıllı parti organizasyonunu ve savaşın dışında istatistiksel beceriyi ödüllendiren derin savaş sistemi ve savaşın içinde akıllı taktiksel düşünce. Düşmanları zayıflatan (ve parti karakterlerini) çarpan yaralanmalar sistemi, bir düşmana odaklanan saldırılar gereksizdir ve genellikle kötü bir fikirdir. Combat'ta fırsatları alarak ve karakterlerinizin her birini elinden gelenin en iyisini yapmak için daha iyi hale getirmek için birçok düşman yaralanması. Her durum, her savaş farklı stratejiler ister. Her seferinde çalışacak taktikler yoktur, uyarlanabilirlik çok önemlidir. Bunu eylemde görmek için savaş videosunu kontrol edin.

Minimum: OS: XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci (Intel Çift Çekirdekli 2.0 GHz veya AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 900 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ