Worms Full İndir Oyun indir

solucanlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Solucanlar - orijinal ve klasik sıra tabanlı strateji oyunu Worms ™ ile bir el bombası aşağı bellek şeridi atın! En fazla 4 solucan takımı, sürekli değişen bir savaş alanı üzerinde savaşır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team17 Digital Ltd

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 30 Eki, 1995

tür: strateji, eylem, dönüş tabanlı

orijinal ve klasik sıra tabanlı strateji oyunu Worms ™ ile bir el bombası aşağı bellek şeridi atın! En fazla 4 solucan takımı, düşen silah kasaları ile sürekli değişen bir savaş alanı üzerinde savaşır, koyunları patlayan koyun ve daha fazlası. Birçok endüstri ödülünün kazananı, tüm telaşların ne hakkında olduğunu öğrenin. Bilgisayarda hepsinin başladığında kendiniz için deneyim. Worms ™, büyük düşünce, strateji ve çok çirkin servetin unsurları gerektirir. Sadece bu değil, ancak neredeyse sonsuz bir oyun olanakları ile, iki oyun aynı değil!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Worms ™, arkadaşların birkaç saatin tadını çıkarması için ideal bir yoldur. Oyunu sayısız seçeneğiyle yapılandırın ve tüm oyun stilini uyarlayın. Birkaç yedek dakikadan alabileceğiniz bir oyun ya da bütün bir hafta sonu oynayabilirsiniz! Worms ™ - Seveceksiniz! Bir manzara düşünün ... herhangi bir manzara. Bazı plaj solucanları ve liberal olarak dağılmasının bazı platonlarını tutun. Onlara silah, araçlar ve düşmanları için bir göz verin. Amaç, son takım ayakta olduğunuzu sağlamaktır. Mahkum yok! En sevdiğiniz silahların ve kamu hizmetlerinin ilk nerede tanıtıldığını ve geniş bir tek oyunculu kampanyayla yolunuzu oynatın.

Minimum: % 100 Windows XP / Vista / 7 uyumlu bilgisayar sistemi
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ