Worms W.M.D Full İndir (Brimstone Update) Oyun indir

solucanlar w.m.d Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. WORMS W.M.D - Solucanlar henüz en yıkıcı oyuna geri döndü. Muhteşem, elle çizilmiş 2D görünüm, yepyeni silahlar, işçiliği, araçlar ve binaların tanıtımı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team17 Digital Ltd

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 23 Ağu, 2016

tür: strateji, eylem, atıcı, dönüş tabanlı, rahat, macera, açık dünya

Solucanlar henüz en yıkıcı oyuna geri döndü. Muhteşem, elle çizilmiş 2D görünüm, yepyeni silahlar, işçiliği, araçlar ve binaların tanıtımı artı bazı çok sevilen klasik silahların ve oyunların geri dönüşü olan Worms W.M.D, şimdiye kadarki en iyi solucanlar deneyimidir.

emrinizde yeni ve klasik silahların devasa cephaneliğini kullanarak 30 kampanya düzeyi artan 30 kampanya düzeyi artırın. Düşmanların arasında kaosa neden olmak için yeni araçlar kullanın ve BattleField'a hükmetmeye çalışırken taktik avantajı kazanmak için binaları kullanın!

, her biri en fazla solucanla, her biri, yerel veya çevrimiçi çok oyunculu, sıralı oyun dahil olmak üzere en çok solucanla en fazla beş rakibe alın. Rakiplerinizi beton eşekle düzleştirin. Onları Kutsal El Bombası ile solucan etin parçalarına dönüştürün. Helikopterlerden yukarıdan cehennemden aşağıya ya da tankla unutulmaz. Parmaklarınızın ucunda 80 silah ve yardımcı programı ile bu, kaotik en çok solucanlardır!

Temel özellikler

harika 2d: Solucanlar formülünün en iyi uygulaması, şimdi yepyeni bir solucan ve muhteşem dijital olarak boyanmış 2D yapıt ile.

Araçlar: Solucan savaşları, serideki ilk kez araçların tanıtımıyla ciddileşir. Warfare-Ready tanklarındaki manzaraya hükmediniz, helikopterlerde yukarıdan gelen cehennemden kurtulmak için gökyüzüne götürün!

Binalar: Başınızı aşağı tutun ve bir binada saklayın. Binalar, solucanlarınızı saklayarak ve doğrudan saldırılardan koruyarak taktiksel bir avantaj sağlar!

Crafting: Rakipleriniz dönüşlerini alırken daha fazla beklemeyin! Elektrikli Koyun, Bazuka Pastası ve Kutsal Maden Bombası gibi öğelerin nişanlı olarak yükseltilmiş versiyonlarını düşmanlarınızı serbest bırakmak için midesiz olarak yükseltilmiş versiyonları yapmak için gökten düşen işçiliği kasaları alın!

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (32-bit sürümleri) İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 6600 @ 2.4GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750 DirectX: Sürüm 11

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: , AMD FX 6300 3.5GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 750, AMD R7 370 DirectX: Sürüm 11
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

alternatif

[email protected]
46
TELİF HAKKI İHLALİ