Wrench Full İndir (Build 118) Oyun indir

Anahtarı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İngiliz anahtarı, ekibinizin yarış arabalarını koruyarak sizi işleyen son derece detaylı bir yarış otomobil tamircisi simülatörüdür. İngiliz anahtarı, geleneksel bir PC oyunu olarak tamamen oynanabilir veya bir VR oyunu olarak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Eksik rakam

Yayıncı: Eksik Digit

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2018

Tür: Simülasyon, Yarış, VR

Anahtarı, ekibinizin yarış arabalarını koruyarak sizi işleyen son derece ayrıntılı bir yarış otomobil tamircisidir.

Bu erken erişim sürümünde yapacağınız:

İngiliz anahtarı, Oculus Rift ve HTC VIVE (WMR Headsets Deneysel Desteği) için bir VR moduna ek olarak geleneksel bir masaüstü fare / klavye oyun moduna sahiptir. Oyuncular aynı kaydetme dosyasındaki oyun modları arasında geçiş yapabilir.

Kılavuz gelişimine yardımcı olmak için Topluluk Hub'taki Discord Server ve Geliştirme Yol Haritası bulun.

Anahtar fetürleri: Altta olduğu gibi bir junior düzeyde yardımcı taşıma sıvısı ve lastik değişiklikleri olarak başlayın. Servis yaptığınız arabanın her bir bileşenine ve aracın yarış sonuçlarına göre XP kazanın ve mekanik seviyeleri kazanın. Mekanik seviye UPS, takımdaki rolünüzü büyür ve her bir otomobilin mekanik sistemlerinin daha büyük bir bölümünden sorumlu hale getirir. Servis: Motor alt ucu, silindir kafası, ön ve arka süspansiyon ve fren sistemleri dahil olmak üzere ayrıntılı bir parça ve montaj kütüphanesi. Delege Onarım İşi, sizin için genç olan takımdaki mekaniğe. Parça kayıt defteri ve sürücü belirtisi raporları dahil olmak üzere çeşitli araçlarla mekanik sorunları teşhis edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel i3-6100 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: * VR Olmayan Çalma Modu Aşağı Spec Makinelerinde (Dört Çekirdekli Intel ve GTX 560) çalıştırılabilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 1070 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: * VR olmayan oyun modu düşük spec makinelerinde çalışabilir (dört çekirdekli Intel ve GTX 660)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ