Wulverblade Full İndir Oyun indir

wulverblade full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wulverblade - Roma Ordusu'nun dokuzuncu lejyonunu bu yandan kaydırma, Arcade'den ilham veren yendi 'emrini, Roma döneminde Kümelendi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tamamen resimli, DarkWind Media

Publisher: DarkWind Media

sürüm tarihi: 30 Jan, 2018

tür: eylem, macera, gündelik

Britannia'nın Wulverblade'deki Romalılar'ı yenmesine yardım et - Altın Axe, Sengoku ve turun şövalyeleri gibi klasiklerden ilham alan hardcore yan kaydırma atışı. Sekiz kampanya düzeyinde tarihsel olarak ilham alan bir hikayeyi yaşayın - veya oyunun ölümcül arenalarındaki becerilerinizi test edin. Yalnız gidin ya da yerel iki oyunculu Co-Op'taki bir arkadaşınızla birlikte çalışın. Dokuzuncu Lejyonu Gösterme Zamanı!

Hikayesi

120 A.D. - ve Roma ordusu Britannia'nın güneyinin kontrolünü ele geçirdi. Hedefleri: Kuzey Mart ayında ve adanın geri kalanını acımasız ve kanlı verimlilikle fethetti. 5.000 güçlü dokuzuncu lejyon savaşa hazırlanıyor - ama çok az şeyleri ne beklediğini biliyorlar. Caradoc, Brennus ve Guinevere - Kuzey kabilelerinin koruyucusu - birlikleri topladı ve Romalılara karşı bir savaş yapmaya hazır. Kardeşler, farkında olmadıkları için bile bir hediye taşıyor; Yakında, hepsi gerçek gücünü keşfedecek.

Anahtar fetürleri: Sekiz çeşitlilik seviyesini kapsayan tarihsel olarak ilham alan bir hikayeyi yaşayın. Modern geliştirmeler de dahil olmak üzere, Retro'dan ilham veren mücadele. Bir arkadaşımla takım - Arcade tarzı - iki oyunculu yerel kooperatif. Zengin, tamamen resimli 2D manzaraya girin. Becerilerinizi çeşitli zorlu savaş arenalarında test edin.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 İşlemci: AMD Athlon 64 x2 5600 veya Intel Core 2 Duo + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 680 veya ATI RADEON ™ R9 280 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses Kartı:% 100 DirectX9.0c Uyumlu Ses Kartı ve Sürücüler

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 İşlemci: AMD Athlon 64 x2 5600 veya Intel Core 2 Duo + Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA® GTX 780 veya ATI RADEON ™ R9 380 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses Kartı:% 100 DirectX9.0c Uyumlu Ses Kartı ve Sürücüler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ