XCavalypse Full İndir (v0.3.1) Oyun indir

Oyun / 05 July 2016

xcavaltypse full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Xcavalypse - Bir zombi kıyametinden aylar sonra, yerinden edilmiş bir kurtulan grubu, parayı ve av tüfeğiyle değil, şehri geleneksel olmayan bir şekilde geri almak için göreve gelmiştir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Davevillz

Publisher: Davevillz

sürüm tarihi: 6 Haz 2016

tür: Casual, simülasyon

Bir zombi kıyametinden sonraki aylar, yerinden edilmiş bir kurtulan grubu, şehri para cezası ve av tüfeği ile değil, bir ekskavatör filosuyla değil, sıradışı bir şekilde geri almak için göreve gelmiştir.

Erken Erişim Özellikleri

Geliştiriciden Mesaj

Xcavalypse, tutkumdan çıkmayı denemek için tamamen kendim tarafından geliştiriliyor. Bir oyuncunun kendim olarak, sadece seni ve beni "Hollywood tarifleri" ile birlikte, arkasında yeni bir konsept ya da fikri olmayan oyunlar bir tür oyun türü arasında bir bağlantı kurdum. Xcavalypse sadece kendimi oynamak istediğim bir oyun.

Anahtar fetürleri: Orijinal ve eğlenceli çok oyunculu oyun Yıkılabilir ortamlar Büyük Grafikler Düşük maliyetli

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit İşlemci: 3 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: Radeon HD 5750 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 bit İşlemci: 3.8 GHz Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDEA GTX 980TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
15
TELİF HAKKI İHLALİ