XCOM 2: Digital Deluxe Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

xcom 2: Dijital Deluxe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. XCOM 2: Dijital Deluxe XCOM: Düşman Bilinmiyor.

Xcom 2: Digital Deluxe PC oyunu genel bakış:

XCOM 2: Digital Deluxe, Firaxis, Feral Interactive (Mac), Feral İnteraktif (Linux) ve 2K, Feral Interactive (Mac), Feral İnteraktif (Linux) tarafından yayınlanmıştır. 5 Şubat 2016'da piyasaya sürüldü.

Dünya değişti. Dünya liderlerinin uzaylı kuvvetlere koşulsuz bir teslim olmayı teklif ettiğinden yirmi yıl geçti. XCOM, gezegenin son savunma çizgisi, kararlı ve dağınık bırakıldı. Şimdi, Xcom 2'de, Yabancılar Dünya, Yüzeyde insanlık için mükemmel bir gelecek vaat eden parlayan şehirler inşa ederken, bir sinister gündemini gizlerken ve yeni düzenlerinden gizlenen herkesi ortadan kaldırır.

Sadece dünyanın kenarlarında yaşayanlar bir özgürlük marjı var. Burada, insanlığa ayağa kalkmak için bir kez daha toplanır. Her zaman koşuda ve imkansız olasılıklara karşı karşıya, kalıcı XCOM kuvvetleri küresel bir direnişi tutuşturmak ve yabancı tehdidi bir kez ve herkes için ortadan kaldırmak için bir yol bulmalıdır.

xcom 2'yi nasıl yüklenir: dijital deluxe bedava indir:

Bu oyunun en yeni sürümünü yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Yükle Xcom 2: PC'de Dijital Deluxe Ücretsiz İndir:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

xcom 2 için sistem gereksinimi: dijital deluxe bedava indir:

Minimum:

    OS: Windows® 7, 64-bit İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz veya AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 45 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için tek seferlik internet bağlantısı gerektirir; Gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil), Steam İstemcisi, Microsoft Visual C ++ 2012 ve 2013 Çalışma Zamanı Kütüphaneleri ve Microsoft DirectX'i içerir. Önerilen:
      OS: Windows® 7, 64-bit İşlemci: 3GHz Dört Çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyi Depolama: 45 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
      İndirme Linkleri
99
TELİF HAKKI İHLALİ