Xenophage: Alien Bloodsport Full İndir Oyun indir

Xenofage: Alien Bloodsport Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ksenofaj: Yabancı Bloodsport - Xenofage, Mortal Kombat olarak aynı türde bir kavga oyunudur. Bu oyun, ne kadar uzağa bakacak şekilde yakınlaştırıp uzaklaştıran arenalara sahiptir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Argo Games

Publisher: 3D Realms (Apogee Software)

sürüm tarihi: 29 Ara, 1995

tür: eylem

Yarı canlılıklarınızın gösterdiği agresif eğilimlerden dolayı, Konsey, dünyanızın türlerinin yayılma hakları için savaşarak can sıkıntılarını azaltma onurunu vermiştir. Savaş silahsız olacak. Maçlar, sizin veya rakibinizin homeworld'in holografik bir simülasyonunda gerçekleşecek ve Konsey Odası'na çok uzak olacak. Yeterince iyi savaşırsan, büyük şampiyonun elinde yenilgi onuruna verileceksiniz. Mücadele edilememek, otomatikleştirme haklarının otomatik olarak gerçekleşmesine neden olacaktır.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: 8 karakter, 2 şampiyon ve kötü bir sürpriz. Yüksek çözünürlüklü (SVGA) 640 × 480 modu çok daha fazla detay için. Tamamen işlenen düşmanlar, bir dövüş oyunda bile, neredeyse tüm ekran kadar uzun görülen en büyük, en ayrıntılı karakterlerdir. Yenilikçi panoramik ekran kaydırma, yakınlaştırma ve gerçek zamanlı ölçeklendirme, gölgeler ve özel efektler. Özel tehlikelerle etkileşimli, animasyonlu ortamlar! Özel hareketler, kombinasyonlar, dirilişler ve aşağılanmalar. Hikaye modu, ücretsiz oyun modu ve eğitim modu. Kan akış ölçer, gore'u ayarlamanızı sağlar. Eti sökme, kan emme, pençe kesik, kuyruk kırbaçlama, karate tekme, yumruk ramming, vücut çarpma, kan mızraklama eylemi - daha fazla söylemeye ihtiyacımız var mı?

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 İşlemci: Intel Core Duo 2 Bellek: 2 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ