XField Paintball 3 Full İndir Oyun indir

xfield paintball 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Xfield Paintball 3 Orijinal bir taktik fps / spor oyunu, özel uluslararası ligler düzenleri ve senaryo haritaları ile.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, atıcı, simülasyon

Xfield Paintball 3, Xfield Paintball SAS tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 30 Mayıs 2017'de piyasaya sürüldü.

Lütfen satın almadan önce bunu okuyunuz.

Oyunun henüz tamamen dengeli olmadığını bildirmek istiyoruz: Topluluk geribildirimine göre değiştirmeye devam ediyoruz.

Oyunda zaten dahil olan özelliklerin listesi aşağıda anlaşılır. Hala kısa, çünkü önceliğimiz oyuna odaklanmak. Adım adım daha fazla özellik ekleyeceğiz, ancak amacımızın yaratılmasıdır - ilk - Paintball'ın doğal stratejik ve taktiksel yönlerini vurgulayan süper serin bir oyun.

Anahtar fetürleri:

  Kaptan bir takım stratejisi oluşturur ve özel iletişim araçlarını kullanarak paylaşır. 3 farklı performans profili mevcuttur: Özel iletişim gücü ile taktikçi Run Boost ile Rusher Doğruluk artışı ile atıcı Kaptan her takım arkadaşına yol tarifleri verir: nereye gidilip nereye vurulur u2026 Her oyuncu, orijinal bir kapak modunu kullanır, rahatsız edici paintball hareketleriyle (Snap, Yalın, El Düğmesi) çalışırken, çalışırken VS VS'yi arttırır. Her oyuncu taktik paylaşımı için bir iletişim aracı kullanabilir. Taktikçi, IRL olarak, ekibi rakiplerin pozisyonu hakkında bilgilendiren oyuncu. Özel bir güç, bunu birkaç saniye boyunca yuvarlak bir şekilde yapmasına izin verin.

  Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 760 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

  Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 770 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
  İndirme Linkleri

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ