Yama Full İndir Oyun indir

Yama full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yama - Bir erkek bir uçak kazasından kurtuldu, ancak uçağın içine düştüğü yer, bir tür gizemli güç tarafından kontrol ediliyor.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ivan huang

Publisher: ivan huang

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2017

tür: eylem, macera, rpg

Yama basit bir oyundur, hiçbir dizesi olmayan, herhangi bir karmaşık oyun akışı veya çok çeşitli sahne ve eşyalar olmayacak.

Misyon basittir, sadece zombileri ve diğer canavarları yüz yüze yüz yüze öldürün!

Oyuncular, oyun ekranında bazı gerekli kontrollerin veya misyon brifindirini bulabilirler. Etrafında çok önemli bir ürün varsa, oyuncuya ne olduğunu veya nasıl yapılacağını söylemek için bir ipucu da ortaya çıkacaktır.

Pistol, oyun ilk başta başladığında varsayılan ve sadece silahtır, ancak merminin sayısı sınırlıdır, oyuncunun zaman içinde sahneden mühimmat bulması gerekebilir.

Oyun sırasında, oyuncu yeni silah olarak bir katana veya sihirli güç alabilir. Tüm silahlar, karaktere tekrar tekrar saldırmaya devam eden düşmanlarla başa çıkmak için hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

Sadece kendi hayatınız için savaşmaya başlayın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista (x64) İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD Athlon II X3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 5800 Serisi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (x64) İşlemci: Intel I3 2100T | AMD Phenom II X4 veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 560 | AMD Radeon HD 6800 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ