You, With Me – A Kinetic Novel Full İndir Oyun indir

sen benimle - bir kinetik romanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sen benimle - bir kinetik romanı - sen benimle, çoğunlukla mükemmel bir plana sahip olan bir expat çiftinin Singapur'da, tatiller için mükemmel bir kaçamak oldu. Ancak, her şey ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Afterthought Studios

Publisher: Afterthought Studios

sürüm tarihi: 23 Şub, 2017

tür: casual, simülasyon, rpg, görsel roman

"Bu kadar acı verici değil mi, çünkü sonuç çoktan başladığında çok canlı olduğunuzu görmek için mi?"

Yaradan'ın kanser hastasıyla deneyimine dayanarak, sonradan stüdyolar tarafından başka bir kalp anahtarı hikayesi gelir.

, benimle birlikte, özellikle mükemmel bir plana sahip olan bir expat çiftinin Singapur'unda, tatiller için mükemmel bir kaçamak var. Ancak, haberlerin ana karakterinin hastalığından çıktığı için her şey toz haline getirilir.

Gerçekten, her şeyin normal olduğunu söyleyecek, size normallik hissi verecek mi? Ya da belki de korkularınızı yüzleşmek, yapacak en iyi şeydir?

Öğrenciler Stüdyolar yetenekli ve deneyimli yaratıcılardan oluşur - Unutulmuş gelişen aynı kişiler kaybolmamış ve CupID gibi diğer birçok oyun ve diğer yaratıcılar için Mike gibi birçok başka oyun yayınlamaz.

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: 1.0 GHz veya üstü Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 85 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ