Your Future Self Full İndir Oyun indir

Gelecekteki kendi kendine full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gelecekteki kendiniz, benzersiz konuşma mekaniği, zaman döngüsü tabanlı oyun ve duygusal olarak tutma süresi olan 1-2 saatlik uzun lokanta odaklı bir deneysel metin macerasıdır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: contortionist oyunlar

Publisher: contortionist oyunlar

sürüm tarihi: 8 Mar, 2019

tür: Casual, Adventure, Metin Tabanlı, Bilim Kurgu, Visual Romel

Uyanırsın. Bedensiz bir ses, gelecekteki benliğinizle bir zaman diliminde sıkıştığınızı söyler. Yakın gelecekte korkunç bir suç işlediler ve - bu sese göre - döngüden kaçamayacağınız tek yol gelecekteki kendinizi eylemlerinin yanlışlığını ikna etmektir.

, talimatlarını takip etmekten başka seçeneğiniz yok, ancak bu, söyledikleri her şeye inanman gerektiği anlamına gelmez. Gelecekteki kendinizle görüşmenizde ilerledikçe, bir şeyin yanlış olması çok belirginleşir. Birisi sana yalan söylüyor. Soru şudur: kim? Ve neden?

Özgür olmak istiyorsanız, gerçeği bulduğunuzdan emin olun.

dikkatlice düşünün. Stratejik olarak düşünün.

... ve iyi şanslar.

Özellikler

zihin bükme, henüz kişisel hikaye: Gelecekteki kendinizle bir zaman diliminde sıkışıp kaldınız ve yakın gelecekte işledikleri bir suç için yanlış olduklarını ikna etmeniz gerektiği söylenir. Suçları neydi? Seni bu döngüde kim hapsoldu? Ve, en önemlisi, nasıl kaçabilirsiniz?

Oynanma mekaniği bir bulmaca olarak: öğretici yok. Gelecekteki benliğinizle konuşurken mümkün olduğunca ikna edici olmalısınız, ancak bunun nasıl başarılacağının (ve zamanın döngüsünün nasıl etkilendiğini nasıl etkileyeceğinin) bir bulmacanın ve oyunun zorunluluğunun doğal bir parçası olduğunu düşünün. .

Eşsiz estetik: Oyun, retro metin maceralarının estetiğine geri döndüğü ancak çarpı ve sürpriz için tekrar tekrar tür normlarını kırar.

Atmosferik Soundtrack: Çeşitli ve unutulmaz Chiptune Film müziği. Moody, eski 8 bit ses çalgılarında modern bir güncelleme.

Gelecekteki kendiniz, benzersiz konuşma mekaniği, zaman döngüsü tabanlı oyun ve iklim değişikliği, mülteci gibi politik olarak önemli konulara dokunan kavrama, şüpheli, duygusal olarak tahsil edilen bir deneysel metin macerasıdır. krizler ve akıl hastalığı. Türe dayalı macera oyunlarının estetiğine geri döndü, esasen türü benzersiz bir şeye bükerken.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 260, ATI RADEON 4870 HD veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer kart Depolama: 150 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ