YouTube MP3 Converter İndir

YouTube MP3 Converter İndir

 

Program: Free YouTube To MP3 Converter

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3+

Lisans: Ücretsiz

Tür: 

Dil: Türkçe

Sürüm: v4.1

Geliştirici: Digital Wave Ltd.

Yayımcı: Digital Wave Ltd.

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 33 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

YouTube MP3 Converter Nedir?
YouTube MP3 Converter, YouTube platformundaki videoları mp3 formatına dönüştürerek bilgisayarınıza indirip kaydedebileceğiniz ücretsiz bir bilgisayar programıdır. Videoları orijinal kalitelerinde (kayıpsız) mp3 formatına dönüştürmektedir.

Dünyada YouTube mp3 dönüştürme amacıyla kullanılan en yaygın programlardan biridir. Güvenli ve pratik bir programdır. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, toplamda 22 dil seçeneğine sahiptir. Geliştiricisi ise Digital Wave Ltd. şirketidir.

 

YouTube MP3 Converter Kullanarak Neler Yapabilirim?
YouTube MP3 Converter kullanarak, YouTube'daki videoları pratik bir şekilde mp3 formatına dönüştürüp bilgisayarınıza indirerek kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda ruhunuza hitap eden bir oynatma listesindeki veya bir kanaldaki tüm videoları toplu olarak mp3'e dönüştürüp indirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Free YouTube To MP3 Converter'ın desteklediği dosya formatları: mp3, aac, ogg, m4a, flac, wav

 

YouTube MP3 Converter'ı Nasıl Kullanabilirim?
YouTube MP3 Converter programını indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra, masaüstünde oluşan kısayola çift tıklayarak programı başlatın. MP3 formatına dönüştürüp indirmek istediğiniz YouTube videolarının URL adreslerini teker teker kopyalayıp programın sol üst köşesinde bulunan “Yapıştır” butonuna tıklayarak panoya yapıştırın.

Daha sonra da programın sağ üst köşesinde bulunan “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın. Bir oynatma listesini veya kanalı toplu olarak indirmek için ise, oynatma listesinin veya kanalın URL adresini kopyalayıp panoya yapıştırarak indir butonuna tıklayın. Görsel olarak size yardımcı olabilecek bir kullanım rehberi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

YouTube MP3 Converter'ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. YouTube MP3 Converter ücretsiz dağıtılan bir programdır. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

 

Direkt İndirme

 

YouTube platformu üzerinden video da indirmeye ihtiyacınız olursa, ücretsiz programını kullanmanızı tavsiye ederim.

133
TELİF HAKKI İHLALİ