Zamarian Full İndir Oyun indir

Zamarian Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zamarian, hızlı, renkli ve zorlu yeni bir şekilde getirilen klasik arcade aksiyon oyununa kadar hızlı tempolu bir çekimdir!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çeyrek pound studios

Publisher:

sürüm tarihi: 22 Oca 2016

tür: eylem

ilginç, eğlenceli bir oyun ve çok çeşitli sunan serin, aksiyon dolu bir arcade klasik mi arıyorsunuz? En ilginç alan temalı oyun dünyalarından birinde kendinize meydan okumak ister misiniz? Zamarian'a Hoşgeldiniz, tüm bunların tümü ve bu kadar çok daha fazlası olağanüstü bir şekilde gerçekliğe gelir!

Buradaki ana odağınız, gezegeninizi yok etmeye çalışan uzaylıları yenmek, hepsi galaksinizin bu bölümünün gerçek sahibi olacaksınız. ZAMARIAR, kullanımı kolay kontroller ve oynadığınız gibi değişecek eşsiz bir oyun deneyimi ile birlikte gelir.

Ayrıca, Kaya ve ChipTeMune müziğini sorunsuz bir şekilde karıştıran aksiyon dolu bir film müziği, her zaman bir kez ve herkes için sizi her zaman ortadan kaldırmaya çalışacak çok sayıda patronu sunan güzel grafikler sunuyoruz.

Zamarian ayrıca, bazı gerçekten ilginç sonuçlara erişirken, kendinizi oyuna girmenize olanak sağlayan parlak, eğlenceli bir çok oyunculu bileşen sunar. Hayatta kalma şansınızı geliştirmek için para ve taşlar toplayabilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Sürükleyici SinglePlayer ve Çok Oyunculu Oyun Aksiyon Paketlenmiş Patron Savaşları Gerçek Arcade hissi Güzel grafikler Harika film müziği Geminizi ve Gems'inizi yükseltin Replay değeri çok Ekranın ortasındaki iki yüzük, geminizi taşıyabileceğiniz alanı gösteren sınırlardır. Yeşil fare imlecini mümkün olduğunca savaş geminize yakın olarak hareket ettirin. Yeni gemiler ve silahlar almak için taşları toplayın. Yine de onları akıllıca kullanın! Ağır avcı gemisi en sağlığa sahiptir (3 yeşil çubuklu), ışık savaş gemisi en az sağlığa sahiptir (sadece 1 yeşil bar). Floatater bombalarını gidermek için Guardian Silahı (HotKey G) alın. Bu, özellikle seviye 4'te yengeç patronuyla kullanışlıdır. Her silahın anında satın almak için basabileceğiniz bir kısayol tuşuna sahiptir. Ör: H Ağır Avcı gemisi için H, Medusa Silahı için 5, EMP için 6, vb.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Grafikler: Grafik kartı: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 240 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ