Zenzizenzic Full İndir (v1.01) Oyun indir

Zenzizenzic full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zenzizenziç hızlı tempolu, adrenalin infüzyonlu bir ikiz çubuk bullet cehennem vuruşu up ve açık dünya roguelie. Güzel bir sanat tarzı ve bir rahiplik, tam bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bithuffel

Publisher: yetişkin yüzme oyunları

sürüm tarihi: 23 Tem 2015

tür: eylem

Zenzizenziç, sizi kurşunla strewn hadi rüyasının soyut tehlikelerine çarptırır. Klasik modda beş çeşitli seviyeden yolunuza savaşın veya her ikisi de düşman lejyonlarıyla ağzına kadar doldurulmuş olan makro modunda açık bir dünyayı keşfedin. Silah ve power-up'ların müthiş bir cephaneliğiyle ateş açarken mermilerin saldırısını atlayacaksınız, uyandırın.

Klasik modda (tek oyuncu veya yerel kooperatif), kendi zorlukları, teması, bonus seviyeleri ve patron karşılaşmasıyla beş ayrı farklı seviyeye bakarsınız. Ekran doldurma lazerleri, füze barajları, son derece yıkıcı şarj çekimleri, zaman atlamaları, aksiyonu yavaşlatmak ve acil tehditleri yavaşlatmak ve yeniden yönlendiren kara delikler gibi seçtiğiniz iki çok katmanlı silah sistemiyle kendinizi kollayın.

Yüksek puanlar, kalbin zayıflığına gelmez, bu nedenle metteğinizi çoklu eğitim modlarında test edin. Ve hey, eğer, yorucu bir meydan okuma havasındaysanız, tek bir çalışmada beş seviyenin tümünü tamamlamak ve tamamlamak için Gauntlet Modunu deneyin.

Makro modu (yalnızca tek oyuncuya), klasik moddaki seviyelere dayanan açık, rastgele ve usuller halinde oluşturulan bir dünyaya sahip RogueliTes'den ilham alınır. Geminizi Epik Oranlara Geliştirmek için Yükseltmeleri Bulun - İhtiyacınız olacak, çünkü çoklu ekranları açan masif düşmanlarla karşılaşmanız gerekiyor! Canavarlarla mücadele etmek, gizli sırları ele geçirmek ve puanınızı optimize etmenin değişken yollarını keşfedin.

Zenzizenziç kurşunla basmış dünyasına hoş geldiniz. Devam et - en iyi atışını ver!

Zenzizenziç, yetişkin yüzme oyunları tarafından yayınlanmaktadır ve şu anda yayınlanmanın ilk haftasında% 20 indirim için kullanılabilir!

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: Intel Pentium 2.4Ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DX9 Desteklenir Depolama: 1.2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ