ZHEROS Full İndir Oyun indir

Zheros full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zheros, her şeyden önce tür göbeklerine dayanan yeni bir gen 3d beat'emdir: düşmanların ve delme maddelerinin ordularını parçalamak.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rimlight Studios

Publisher: Rimlight Studios

sürüm tarihi: 15 Şub, 2016

tür: eylem

Zheros, her şeyden önce tür gövdelerine dayanan bir sonraki gen bir beat'emdir: düşmanların ordularını parçalamak ve delme maddeleri.

Uzak ve bilinmeyen galaksiler yoluyla bir yolculukta, Zheros takımının üyeleri olarak oynayacaksınız: Mike ve Kaptan Dorian. Cesur, güçlü ve ilk tanesini kısma gibi güçlü; Çevik, akıllı ve ikinci olan her şey için hazır. Her iki intergalaktik ajanlar, evreni suçtan korumak için çağrılan aralıklardır.

Misyonunuz: Evreni Kötülük Dr. Vendetta ve Bükülmüş Planından, her yaşayan her canlıyı güvenilir kölelerinde mutasyona sokmak için savun.

Tek oyuncunun içinde veya kooperatif modunda, zengin bir tarak seçimi ve güçlü yüksek teknoloji silahları kullanarak zımbalarınıza güvenebilirsiniz, ancak bu yeterli değilse, güçlü ve yıkıcı bir mekanına gelecek. kurtarma en tehlikeli durumlarda.

tuhaf karakterlerden ve tuhaf yerlere karşı karşıya, yolculuğunuzun sonunda gizeminizin sizi beklediğini öğrenin.

Anahtar fetürleri: Eski stilin yenisini geri getirmeyi amaçlayan mücadele eden mücadele Çok sayıda muhteşem kombinasyon ve zincir hareket eder İki tehlikeli dünyada parlak ve temiz bir grafik tarzı Awesome Mech'inize gidin! Roketler ve lazerler sizi bekliyor! Yerel kooperatif moddaki eylemi iki katına çıkarın Bol bükülmüş robot ve biyo-mekanik yaratıklar sizi durdurmak için ellerinden geleni yapacak Oyun stilinize uyacak şekilde karakterinizi geliştirin, kasınızı veya silahlarınızı yükseltecek

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 x2 5600+ @ 2.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 Serisi / Intel HD Grafikler 4000 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu, DirectX 9.0C (veya daha yüksek) uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i3 / i5 / i7 1.8 GHz CPU çift çekirdekli. AMD 2.0 GHz çift çekirdekli. Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 750 TI / RADEON HD 6950 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu, DirectX 9.0C (veya daha yüksek) uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2
52
TELİF HAKKI İHLALİ