Zombie City Defense 2 Full İndir (v1.1.2) Oyun indir

Oyun / 11 August 2016

zombie şehir savunma 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombie Şehir Defansı 2 - Yakın bir gelecekte, dünya insanlığı zombilere çeviren bir virüs tarafından yıkıldı. Sen Demir Kolordu, medeniyetin son savunması seyahat ediyorsun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mozg Labs

Publisher: Mozg Labs

sürüm tarihi: 19 Ağu, 2016

tür: strateji, kule savunma, simülasyon, eylem

Zombie City Defense 2 taktik / strateji savunma oyunudur.

VR desteklenir ancak gerekli değildir - herhangi bir PC'de oynatabilirsiniz

Yakın bir gelecekte, dünya insanlığı zombilere dönüştüren bir virüs tarafından yıkıldı. Demir kolordu, dünyayı kaynak bulmak, insanlara yardım etmek ve cevap bulmak için dünyayı dolaşan son medeniyet savunması.

Ordunuzu yeni bir alana sızmaya başlamadan önce hazırlayın - piyade birimleri, araçlar ve özel yeteneklerinizin setinizi dikkatlice seçin.

Birimlerinizi sahaya dağıtın, tabanınızı iyileştirin, terk edilmiş binaya yatırın, keskin nişancılarınızı yerleştirin, eski hastaneleri hasat ettiler veya bir köprü veya hatta bütün bloğu yok etmek için bir bombalama baskınını arayın!

Hizipinizi akıllıca, bölgenin hava durumu, arazi kabartması ve hatta etrafındaki binaların bile stratejinizi büyük ölçüde etkilemelisiniz.

Görevlerinizin başarısına bağlı olarak kazandığınız taktik noktalara sahip görevler arasındaki yeni birimleri ve yetenekleri araştırın.

Anahtar fetürleri: 15 Tamamen Farklı Piyade Takımları (Mühendis, İzci, Asker, Grenadier, Flamethrower ...) 17 araç ve taret (zırhlı buldozerlerden alev tanklarına ve topçulara) 9 Genel Yetenekler (Airstrike, Ion Cannon, Groundkreaker, Nukes ..) 7 Binalar iyileştirmeleri (barikatlardan ve medyadan komuta terminallerine) Hizipinizi özelleştirmek için 12 Perks. Pyromaniacs olarak oynayabilirsiniz! Kampanyadaki 16 görev (dev şehirlerden kanyonlara ve dağlara) 9 Farklı Zombiler (Ortak, Zırhlı, Invader, Splitter, Spawner ...) Üç zorluk seviyesi + sonsuzluk modu Gün ve amp; Gece döngüsü (zombiler geceleri daha güçlü) Hava değişimleri (kar, yağmur, sis, ısı, kasırga) ve taktiklerinizi uyarlamanız gerekir Kara alanları (bataklık, orman, soğuk, biyolojik tehlike, radyasyon) İhtiyaçlarınıza yatırım yapmak ve uyum sağlamak için onlarca farklı bina.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: Intel Core 2 Duo veya Daha Hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 5750 / NVIDIA GT 450 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GTX 460 veya daha yüksek Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ