Zombie Driver HD Complete Edition Full İndir Oyun indir

Oyun / 25 July 2013

zombi sürücüsü HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombie Sürücüsü HD - Arabaların, Hız, Patlamalar, Kan ve Zombiler'in deliği karışımı! Epik bir anlatı kampanyası ile savaşın ya da katliam ve kan yarış modlarında kendinizi test edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Exor Studios

Publisher: Exor Studios

sürüm tarihi: 17 Eki, 2012

tür: yarış, eylem, macera, atıcı, hayatta kalma, korku, açık dünya

otomobillerin, hız, patlamaların, kanların ve zombilerin delinmesi! Epik bir anlatı kampanyası ile savaşın veya katliam ve kan yarış modlarında kendinizi test edin. Büyük patronları meşgul edin, kurtulanları kurtarın, buldozer, itfaiye aracı veya hatta bir tank gibi çılgın araçları sürün ve yolunuzdaki her şeyi parçalayın. Kan Yarışı Turnuvasına katılın - diğer arabaları kovalayın ve acımasız yarış pistlerinde merhamet etmeden onları alın. Kesim moduna atlayın ve özel hazırlanmış arenalar üzerinde mümkün olduğunca uzun süre hayatayın.

Hikaye modu 31 görev, alt görevler ve bonus hedefleri, aşağıdakileri içeren büyük, ücretsiz bir dolaşım kentinde:

3 farklı oyun türünde en iyi arcade yarış deneyimini sunan 30 benzersiz etkinlik ile Kan Yarışı Modu:

Muazzam Öldürme Boksörleri ve Dinamik Bir Yükseltme Sistemi içeren 7 Survival Arenas ile Katliam Modu:

Featuring, Steam Exclusive L4D Crash Ders Kurtarma Van Sürülebilir Oyun içi.

Anahtar fetürleri: Epik patron muazzam mutasyona uğramış zombilerle savaşır Büyük zombilerin dalgalarına karşı anahtar hedeflerini savunmak Kurtulanları kurtarmak için zamana karşı yarış Tehlikeli yük taşımacılığı Kasabanın çevresindeki zombi kovucu püskürtme İtfaiye, buldozer veya hatta bir tank dahil olmak üzere araba sürmek için 13 farklı araç Yarış - Klasik yarış silahları ve zombilerle baharatlı. Eliminator - Zaman geçmeden önce mümkün olduğunca çok sayıda araç alın. Dayanıklılık - Arabanızda ve geçerken bir bomba var. Zamanınızı uzatmak için kontrol noktalarıyla yarışın. Sonsuz zombilerin dalgalarıyla savaşın. Arabanı uçuşa yükseltin. Afişlerdeki arkadaşlarınızla rekabet edin. Binlerce zombiyi öldür. Masum bir taksi bile bir ölüm yardımcısına dönüştürebilen 9 farklı yükseltme.

Minimum: OS: Windows 8/7 / Vista / XP İşlemci: 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB Grafikler: 256 MB DirectX 9.0c Pixelshader 3.0 ile uyumlu veya daha iyi video kartı DirectX®: DirectX 9.0c Sabit Disk: 2 GB Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 8/7 / Vista / XP İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB Grafik: 512 MB DirectX 9.0C Pixelshader 3.0 ile uyumlu veya daha iyi video kartı DirectX®: DirectX 9.0c Sabit Disk: 2 GB Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
13
TELİF HAKKI İHLALİ