ZombieRun Full İndir Oyun indir

zombierun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombierun, yerel çok oyunculu oyuncuya geri dönmek amacıyla retro bir platformdur. Siz, arkadaşlarınız ve silahlarınız, tüm yaşayan tüm ölü dolaşıyor. Eğer öyleyse ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Guerrilla Bandit

Publisher: Guerrilla Bandit

sürüm tarihi: 3 Haz 2015

tür: eylem

Zombierun, yerel çok oyunculu oyuncuya geri dönmek amacıyla retro bir platformdur. Siz, arkadaşlarınız ve silahlarınız, tüm yaşayan tüm ölü dolaşıyor. Eğer bu yeterli değilse, oyunda elma, havuçlar ve süper güçler de vardır.

Hikaye

Masif bir kıyamet fırtınasından sonra, kendinizi, bir orman mezarlığının ortasında, iki zombin ortasında sizi süzülüyor. Gök gürültüsü, dışarıdayken dünyaya vuran tek şey değildi. Hızlı davranmanın zamanı geldi, hayatta kal ve bazı cevaplar için şehre gidiyor. Hepsinin başladığı yer burasıdır, hızlı refleksleriniz ve silahlarınız tekrar koşar.

Özellikler

Oyun, klasik silahlar, yaşayan ölü ve süper güçleri çetesine sahiptir. Evet, süper güçlerin var. Öyleyse pelerinini al ve dünyayı kurtarmaya başla. Zombierun bağımlılık yapan tek oyuncu modu ve harika yerel çok oyunculu oyunları var. 4 oyuncuya kadar, aynı anda, tek bir ekran kooperatif modunda oynayabilir, burada herkesin bitişine yarışı olan tek bir ekran rekabetçi modu olarak çalışmanız gerekir. Ayrıca, oyuncuların sahip oldukları ile birbirleriyle patlatabileceği savaş modu var.

Zombierun'un denetleyicisi desteğine sahiptir, eski joypadların tozunu bu kadar toz ve çatlamaya sahiptir.

Oyun modları

Öyleyse, dünyaya karşı sadece senin olduğun yerde yoğun bir solo modumuz var. Sonra 4 oyuncuya kadar düşmanları tek ekip olarak ele alabilecek kooperatif modumuz var. Ve hayır, kimseyi geride bırakmıyoruz. Sonra ayrıca Bölünmüş ekranda rekabet edebilecek 4 oyuncuya da izin veren rekabetçi mod da var. Rekabetçi mod, bitişin bir yarış gibidir. İlk kazanan kişi. Hepsi zaten. Hayır değil. En sevdiğim şeyden ayrıldım. Bu savaş modu. Bu, oyun modunu hareket ettiren her şeyi vurur. Diğer oyuncularla kafaya gidersin ve sadece biri kazanan olarak oyundan çıkabilirsin. Savaş modunda sınır yoktur, her şeye izin verilir, aslında kaybettiğiniz gibi göründüğünde bazı dirsek eylemlerini teşvik ediyoruz.

Minimum: OS: Windows Vista, 7, 8 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 uyumlu Depolama: 40 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ