ZomDay Full İndir Oyun indir

ZOMDY full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ZOMday - Zombie Krizi, dünyanın her yerinden çıktıkça, S.E.A.T (özel etkinlik eylemi ekibi) savaşçılarından birini oynayacaksınız. Dünyanın her yerindeki zombilere karşı savaşmak için.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: oyunlara

Publisher: oyunlara

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: vr, eylem, rpg, atıcı, korku

Tpcast kablosuz adaptörü önerilir

Bol oyun stratejisi:

amansız zombiler saldırıların dalgalarını başlatacak, canavarlar birbirleriyle işbirliği yapacaklar, savaş daha zor ve daha zor olacak, savaş kabiliyetini geçici olarak geliştirmek veya düşmanlarla arazi yoluyla düşmanlarla uğraşmak için damla buff kullanabilirsiniz. Her hayatta kalmadan sonra, yerleşim sistemi savaş performansınızı sıralayacaktır: doğruluk, headshot, yaralanma, hit, vb. Mağazada güçlü ekipman satın almak için her dalga arasında değerli solunum süresini iyi kullanmalısınız, savaş alanı veya düşmanlardan düşen malzemeleri toplamak. Savaşın derecesi ne kadar yüksek olursa, daha fazla hava damlası malzemesi ve deneyim değerini alacaksınız. Peki ya eski ekipman? Endişelenme, savaş alanındaki geri dönüşüm makinesi eski silahı geri dönüştürebilir. Bazı değerli malzemeler aldığınızda bile, fonların çalışmasını sağlamak için eski silahları ve malzemeleri geri dönüşüm makinesine atabilirsiniz. Eğer bir kumarbaz iseniz, iyi bir faldune için bir slot makinesi kullanmayı bile deneyebilirsiniz. Cephane dışındadır? Silah stokunuzu bile kavga etmeye bile kullanabilirsiniz!

Oyun ve bol miktarda meydan okuma modları için farklı zorluklar:

Biz çeşitli zorluk modları hazırladık: keskin nişancı modu, hayatta kalma modu, elle savaş modu, vb.

Farklı zorluktaki oyun deneyimi harika! Sert çekirdekli bir oyuncu olarak, sadece düşük zorluk seviyelerinde kalmamalısınız!

Çoklu oyunculu:

Evet, neşelen! Takım arkadaşının yanında savaş! İstediğiniz zaman açık bir oyuna katılabilirsiniz! On-line modunda oldukça farklı hissedeceksiniz: Takım arkadaşınızla birlikte gelen canavarlar için bir savunma olarak bir saldırı oluşumu yapabilirsiniz, takım arkadaşınıza mermi ve silah satın almak ve takım arkadaşınıza silahınızı verin. Savaş değerlendirmeniz de birbirlerini etkileyecektir. Mükemmel bir ekip arkadaşınızı savaş derecesini yükseltecek, bu yüzden gökyüzü olmayın, zor bir seviyede sıkışıp kaldığınızda, daha sert seviyeyi geçmenize yardımcı olacak arkadaşınızı arayacak. Lütfen takım arkadaşınızı vurmadığınızı unutmayın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel® Core ™ i7-2600K Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GeForce® GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ i7-6700K Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GEFORCE® GTX 1080 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ