Zooicide Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 June 2017

zooicide full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zooicide, hayvanlarla tehlikeli bir ortamda, hayvanat bahçesi içindeki insanlara karşı savaşan hayvanları içeren rahat bir takım tabanlı çok oyunculu bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kötü tortilla oyunları

Publisher: kötü tortilla games

sürüm tarihi: 30 Haz, 2017

tür: rahat, eylem, simülasyon

açıklama

Zooicide, hayvancılıkla tehlikeli bir ortamda, hayvanat bahçesinde insanlara karşı savaşan hayvanları içeren rahat bir takım tabanlı çok oyunculu bir oyundur.

Geçerli özellikler

Gameplay

şu anda Zooicide'nin iki oyun modu var.

Ana mod, bir insan ekibine karşı savaşan bir hayvan ekibine sahiptir. İnsanlar, bu kabusdan kaçabilecek farklı eşyaların koleksiyonuyla tehlikeli, öfkeli hayvanlarla yüzleşmelidir.

İkinci mod, hayvan kavgası, birbirlerine karşı savaşan 8 farklı hayvana kadar ücretsiz bir ölüm maçına sahiptir.

Anahtar fetürleri: Halen 4 farklı muhafazayla donatılmış ve yolda daha fazla bir hayvanat bahçesi! Her biri farklı bir hamle grubuna sahip 8 farklı hayvan, zamanla daha fazla eklenecek! Bir maçta 8 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu. Eksenler, RPG'ler ve Claymores gibi çıkış yolunuzla savaşmak için 20'den fazla farklı öğe! PC, OS X ve Linux / Steam OS için kullanılabilir.

Minimum: OS: Windows XP 64 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 460 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 ile en az 1024 MB Video Ram Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ