ZooKeeper Simulator Full İndir (Jurassic Mode) Oyun indir

ZOOKEEKER Simulator full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zookeeper Simulator - Zookeeper Simülatörü'nde, iki takım var: Zookeeper vs hayvanlar. ZOOKEEKER, görevleri yerine getirerek parkları sürdürmelidir, hayvanlar onları önler ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: forseight

Publisher: forseight

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2019

tür: rahat, eylem, simülasyon

ZOOKEEKER Simülatöründe, iki takım var: Zookeeper vs hayvanlar. Zookeeper, görevleri yerine getirerek parkları sürdürmelidir. Hayvanlar şiddet ve saf vahşileşmeyi kullanmalarını engellemelidir.

Zookeeper, hayvanların onu öldürmesini önlemek için hayvanat bahçesindeki herhangi bir yerindeki nesneleri alabilir, aynı zamanda hayvanları da mümkün olduğunca uzaklaştıracak ve zaman kazandırabilir.

Hayvanlar, hayvan bekçisine atmak için silah veya nesneleri kullanabilir.

5 farklı hayvana kadar oynayın: bir maymun, bir fil, bir zürafa, bir balık ve bir penguen. Herkes çevre ile etkileşime girebilir (silahlar, araçlar, nesneler, NPC'ler). Her hayvanın kendine ait özgüllüğü vardır, zürafa kendini boynu ile geçirebilir, penguin, karşılaştığı her şeyi kaydırabilir ve vals, balıkları havaya sokmak için su tükürür.

Oyun büyük bir haritada ortaya çıkıyor. Restoranlar, bir cazibe, teleperik, dönme dolap, birçok hayvan kalem, tuvalet, bir dükkan, bir veterinerlik ... bulunmaktadır ... Araçların kullanımı bu nedenle daha hızlı hareket etmek, bir deveye sürmek, bir aracı sürmek veya ona sarılmak için önemlidir.

Aynı oyunda 6 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ