Zoombinis Full İndir Oyun indir

Oyun / 29 Ekim 2015

zoombinis full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ZOOBBINIS - Eğlenceli ve eğitici oyunda Zoombinis, oyuncular, yeni bir eve giderken eğlenceli ve giderek daha zorlu bulmacalar yoluyla küçük mavi yaratıkları yönlendirir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TERC

Publisher: viva medya

sürüm tarihi: 28 Ekim, 2015

tür: casual, macera, bulmaca

Zoombinis'i oynayın ve küçük mavi yaratıkları yeni bir eve giderken eğlenceli ve giderek daha zorlu bulmacalarla yönlendirin.

Zoombinis, klasik, ödüllü 1990'ların Zoombinis'in Puzzle Oyun Mantıksal Yolculuğunun yeniden yaratılmasıdır. Her biri farklı kişilik ve görünümlü olan küçük mavi yaratıklar, Zoombinis'in evini devralmış kötü şişmanlar tarafından hapsedilmektedir. Oyuncular rehberlik rolünü üstlenir ve zoombinisin Zoombiniville'nin güvenliğine ulaşmasına yardımcı olur.

Mantık kullanın, verileri, spot desenlerini ve HONE problem çözme becerilerini geliştirin. Oyuncular, zoombinis ve özgürlük arasında duran bir dizi giderek daha zor zorluklarla karşı karşıya. Her biri 4 seviyeli zorluk, harika bir hikaye, harika bir hikaye ve çok eğlenceli ve akılda kalıcı bir deneyim kazandıran 4 düzeyde perilous bulmacalar.

Tüm zoombinileri güvenliğe getirmenize meydan okuyoruz!

Anahtar fetürleri: Alerjik uçurumlar Taş soğuk mağaralar Pizza geçidi Kaptan Cajun's Ferryboat Titanik Dövmeli Toads Taş yükselişi Kaçmak Hotel Dimensia Çamurlu duvar Aslanın Lair Bubblewonder Abyss Ayna makinesi Güzel yeni arka planlar Anlatıcı, taş korumaları, pizza trolleri, kaptan cajun ve hancı için orijinal sesler Orijinal oyunun 1.0 sürümünden restore edilmiş müzik Geliştirilmiş Kutlamalar ve Başarılar Bonus Orijinal Oyun Soundtrack Bonus Dijital Duvar Kağıtları Bonus mobil zil sesleri (Android / iPhone) Bonus Dijital Poster

Minimum: OS: Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ Solo Pentium İşlemcisi (veya Eşdeğer AMD® İşlemci) 1.8 GHz veya Daha Hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Direct x 9 uyumlu ekran kartı (Intel® HD yonga setleri) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ