103 Full İndir Oyun indir

103 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 103 - Anılarının kilidini açmak ve hayatını değiştiren bir gecenin olaylarını yeniden yaşamak için hayal gücünü zambak kullanmasına yardımcı olun. Ne olduğunu ve 103'ün ne olduğunu keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dystopia interactive

Publisher: dystopia interactive

sürüm tarihi: 21 Aralık, 2018

tür: macera, gündelik

lily asla başka insanlar gibi olmamıştı. Çocuk olduğu için, vahşi hayal gücü ve güçlü hafızası ona kendi evini yaratma yeteneğini verdi. Aklında dünyanın tehlikelerinden uzakta bir yer, hayallerini ve hatıralarını güvende tutmak için.

Ama arkadaşlarıyla birlikte bir gece boyunca bir şey oldu. Korkunç bir şey ve şimdi hayatı sonsuza dek değişti. Anılarının kilidini açmak ve o gecenin olaylarını yeniden yaşamak için hayal gücünü zambak kullanmasına yardımcı olun.

Ne olduğunu ve Dystopia Interactive tarafından geliştirilen bir birinci şahıs gizemli macera video oyunu olanı olanı ve 103'ü keşfet.

Anahtar fetürleri: 103'ü sadece hikayeyi birlikte parçalamak için nesnelere bakarak oynayın. Çevreyi gözlemlediğiniz daha fazla, ne kadar çok anlarsınız. Birincil talimatlar ve basit bilmeceler, sizi ilerlemeye yönlendiren iki resim çerçevesi üzerinden verilir. 103, keşfedebileceğiniz daha küçük, ayrıntılı bir ortama sahip olmaya odaklanır. Mesajları okuyun, bulmacaları çözün, resimleri ve nesneleri görüntüleyin ve olayları deneyimleyin ve hepsinin ne olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel I5 7600 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: GT 1030 2GB / RX 560 4GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oyunda herhangi bir framerate sorunlarınız varsa, oyunun 30 fps'nin üzerinde oynatılması gerektiği için video ayarlarını düşürmeyi deneyin.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel I7 7700K veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 1060 3GB / RX 580 8GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ