35MM Full İndir Oyun indir

35mm full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 35mm - Kazanma sonrası hikaye, küresel salgıntan sonra insanlar tarafından ayrılan, yıpranışta uzun bir yolculuğa çıkan iki gezgin hakkında.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: носков сергей

Publisher: Носков сергей

sürüm tarihi: 27 May, 2016

tür: sağkalım, korku, açık dünya, macera, eylem, simülasyon, çıplaklık

Kazım sonrası hikaye, küresel salgıntan sonra insanlar tarafından ayrılan, arazide uzun bir yolculuğa çıkan iki gezgin hakkında. Afet, dünya nüfusunun çoğunu yok etti, altyapı yanlış gitti ve ortak yaşam sadece hatıralar halinde kaldı. Bir insanın çevreyi kendisi için sonlandırdığı zamanlar ve şimdi hayatta kalmak için, değişikliklere uyum sağlamak zorunda kalacak. Yolu, Rusya'daki ıssız şehirler ve şehirler aracılığıyla, geniş bir ülkenin ve hatta bir gizli yeraltı tesisi olan karakterini oynamalısınız. Biz kimiz, nereliyiz ve nereye gidiyoruz - sadece sonunda biliyoruz ki şanslıyız!

Bu macera hikayesi, çeşitli öğeler ve sırlarla dolu, kıyamet sonrası sonrası Rusya sonrası Rusya'nın ilginç yerlerini daha ayrıntılı olarak keşfetmenize izin verecektir. Yolculuk sırasında, malzemelerin, gıda, pilleri ve silahları toplayacak, görevleri çözecek ve eylemlerinize bağlı olarak, finalde birkaç varyasyonu olan arsa üzerinde ilerleyin.

Minimum: OS: Windows XP / 7 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 275, GeForce GT 520, GeForce 8800gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GTX 960, GeForce GTX 560 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
31
TELİF HAKKI İHLALİ