5 Star Rio Resort Full İndir Oyun indir

5 yıldızlı rio resort full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 5 Star Rio Resort - Özel yazın tadını çıkarın ve 5 yıldızlı bir tatil cenneti yaratın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rokaplay

Publisher: rokaplay

sürüm tarihi: 30 Haz, 2017

tür: gündelik, bina, strateji

Bir Hotel Tycoon'un kızı olan Lucy, nihayet ailenin emlak imparatorluğuna değerli bir mülkiyet olduğunu kanıtlama şansını yakaladı. Şimdi kendi kendine 5 yıldızlı otel tesisini kurmalı bir bütçeye inşa etmesi gerekiyor. Lucy, ailenin beklentilerine mi yaşayacak mı?

5 yıldızını almak ve saf tatil hissinin tadını çıkarmak için bu renkli maç 3 oyununda Lucy Yardım. Sahilde ve palmiye ağaçlarının altında birçok ilgi çekici görev ve heyecan verici zorluklar sizi bekliyor. Maçta ekstra para kazanın 3 seviye ve Solitaire Mini oyunlarını hayallerinizin tatil beldesinin gerçekleştirmesi için gerçekleşir.

Güney denizlerinin tüm büyüsünü yaşayın ve mükemmel tatil yerlerini yaratın.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Bu özel tatil hissinin tadını çıkarın Young Hotel Manager birinci sınıf bir otel (otel, barlar, kafeler, cafereler, chillout bölgesi, havuz, sağlık ve fitness merkezi, sinema vb. Gibi 20 bina ve imkanlar). Araştırma ve Yeni Yararlı Power-UPS Yaratın Çizilmiş HD Grafikler Daha fazla çeşitlilik için solitaire mini oyunlar 96 Zorlu Seviye

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel Pentium (veya Benzer AMD) 1.5 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256 MB DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ