Bad Pad Full İndir (v1.6) Oyun indir

Kötü pad full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kötü Pad - Hard Rock Müzikal Komedi Metroidvanya Platformer. Kötü pedin korkunç öncüsü, şarkılarda anlatılmakta ve hayata gelen bir Gamepad'in düğmelerinin etrafında, sonsuz ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: headbang oyunları, oray stüdyoları

Publisher: headbang oyunları

sürüm tarihi: 8 Ağu, 2018

tür: eylem

Hard Rock Müzikal Komedi Metroidvanya Platformer.

Kötü pedin korkunç öncüsü, şarkılarda anlatılır ve hayata, sonsuz savaşları, atlama tonları, zihin kontrol makineleri ve biraz seyahat eden bir Gamepad'in düğmelerinin etrafında yer almaktadır.

Maceralarında kareye katılın, kötü kalemin cehenneminden kurtulun, hexa ve yamuk ve muhtemelen dünyanın geri kalanını kurtarmaya yardımcı olun!

Özellikler

Kötü ped demo bir deneyin, her zaman güncel ve tam oyuna kadar satın almaya karar verirseniz, kaydedilen ilerlemenizle oynamaya devam edebilirsiniz.

Demo, oyunun ilk eylemini, 4 seviye, 40 sahne, 2 patron dövüşü, 2 tren seviyesi, 1 arcade mini oyunu ve 2 özellikli şarkı var.

Expo-Wave - İlk olun

Seçilen bir PIONEER oyuncusu grubuna katılın ve birlikte tarih yapın!

http://expo-wave.com/

Anahtar fetürleri: Komik ve çılgın hikaye hattı şarkılar ve animasyonlarda anlattı, bu düğmeler kesinlikle şarkı söyleyebilir! Orijinal Gitar Tahrikli Kaya ve Metal Soundtrack sizi pompalayacak. Sepet binme seviyeleri, denizaltı seviyeleri, uzay gemisi seviyeleri ve daha fazlası ile çeşitli oyun. 4 ACTS, 17 Seviye, Keşfetmek için 160'den fazla sahne, Metroidvanya tarzı! 10 Epik patron seviyesi. 3 Mini Klasik Arcade Oyunları. Soğuk piksel sanat grafikleri ve retro bir his. Fizik kullanımı ve değiştirme yerçekimi. Çevresel bulmacalar. Bir öğe tabanlı envanter sistemi, hey bir düğme cepleri yok, onunla başa çıkmak. Sıkı kontroller ve oyun mekaniği + Gamepad desteği. Seçmek için üç oyun zorluğu. Çok fazla buhar başarısı.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1.4GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GT / S 4XX veya eşdeğeri Depolama: 300 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2.0GHz işlemci veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 600 serisi veya daha yüksek Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ