Big Bash Boom Full İndir Oyun indir

Big Bash Boom full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Büyük BASH Boom, T20 Kriketinin tüm büyük vuruş heyecanlarını anında erişilebilen arcade eylemiyle karıştırır. Tamamen lisanslı ve bu yılda yer alan tüm ekipleri ve oyuncuları içerir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Big Ant Studios

Publisher: Big Ant Studios

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: casual

Bu top yanıyor!

Big Bash Boom, T20 Kriketinin tüm büyük vuruş heyecanlarını anında erişilebilen arcade eylemiyle karıştırır. Her yerde, her yerde, tam lisanslı olan ve bu yılki KFC Big Bash League (BBL) ve REBEL BAŞINA BÜYÜK BASH LIAGE'DE ÖNERİLEN BÜYÜK BÜYÜK BOOM'lu bir Pro gibi topa atlayabilecek ve vuruş yapabileceklerdir. (WBBL).

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Bu normal kriket değil! Büyük Powerups, sixes için yeni kayıtlar yapmanıza veya bowling yaparken ördeklerde yığılmanıza izin verir. 60'tan fazla kilidin! Takımınızı özel kutlamalardan ve şapkalardan, kriket topu için bir patatese kadar her şeyle Bling. Dans eden maskotlar ve ördekler! Gerçekten bu zaferleri tüm BBL'in resmi maskotları ve kriketin ikonik ördeği ile sürtünmesi, işlerini yapıyor. Turnuva modu - BBL & AMP'deki her maçı oynatın; WBBL 2018/2019 Sezon. Tamamen lisanslı müzik - bu altıyı, yaşam sonu ve San Cisco gibi BMG lisanslı parçalarının ayarlanmasına çarptı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (x64) veya daha yüksek İşlemci: Intel Core I3-3210 / AMD Athlon II X4 555 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD 6670 veya NVIDIA GeForce GT710 Min 2GB Hafıza ile DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 9 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici gerekli

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (x64) veya daha yüksek İşlemci: Intel Core I5-4200 / AMD Phenom II X4 970 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD RADEON R9 390X veya NVIDIA GEFORCE GTX 970 Minimum 2GB bellek DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 9 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici gerekli
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme big bash boom-codex torrent link

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
68
TELİF HAKKI İHLALİ