Breakneck City Full İndir Oyun indir

Breakneck City full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Breakneck City - Eski Okul 3D Beat-Up Eylem! Breakneck City'nin acımasız çetelerini almak için witlerinizi, reflekslerinizi ve çevrenizi kullanın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: renegade sektörü oyunları

Yayıncı: renegade sektörü oyunları

sürüm tarihi: 27 May, 2020

tür: eylem

Bu eski okul aksiyon oyununda sokaklardan gökdelenler için yolunuzla savaşın!

Bir kısır çete, en sevdikleri video dükkanını yakmaya çalıştığında, Sidney Flintlock ve Justine Jacobs bazı kafaları kırmak için sokaklara götürür. Breakneck City, çevresel etkileşimlere odaklanarak eski bir okul 3D ritmidir. Düşük poli grafik ve piksel sanat dokularına sahip ve 2 oyunculu kooperatif modunda oynama yeteneği, Breakneck City, 90'lı yılların sondası 3D ritmini yeni nesillere geçiyor.

Şehir sokakları, bir dans kulübü, gökdelen ve daha fazlası dahil olmak üzere 6 seviyede yumruk atın, vurun. Düşmanların çetelerini ve sert patronları ele alın. Silahları mücadelede daha da etkili hale getirmek ve çevreyi sizin avantajınıza kullanın. Lamba direklerinde salının, düşmanlarınızı çöp kutularına ve pencerelerin dışına çıkarın ve yukarıdan yıkıcı dalış başlamalarını yapın. Çevresini bu zorlu düşmanlara karşı avantajınıza kullanmanız gerekir.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 yetenekleri ile DX11. DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ