Choice of Magics Full İndir Oyun indir

Magics full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Magics seçimi - sihriniz dünyayı değiştirebilir, ancak hangi maliyetle? Muharebe ejderhaları, skyships ve kötü inferorumlar, vatanınızı korurken, fethetmek veya onu yok etmek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

Çıkış tarihi: 10 Ağu, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Sihriniz dünyayı değiştirebilir, ancak hangi maliyetle? Muharebe ejderhaları, skyships ve kötü inferorumlar, vatanınızı korurken, fethederken veya sonsuza dek imha edin.

Magics seçimi 550.000 kelimelik interaktif, Kevin Gold tarafından, en çok satan oyunumuzun yazarı,

Robot seçimi.

Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Binlerce yıl önce, eskiler beş sihir okuluyla medeniyeti yok etti. Her büyü korkunç bir fiyata geliyor. Glamour, vücudunuzu içeriden döndürerek rakiplerinizi takar. Kehanet, kendi sırlarını başkalarına maruz bırakarak uzak sırları ortaya çıkarır. Otomasyon, iklimi denetleyerek nesnelerin yaşamın kıvılcımını verir. Vivomancy, canlıları tuhaf yan etkileriyle iyileştirebilir veya değiştirebilir. Düşmanlarınızı olumsuzlama enerjisi ile patlatın, ölümcül falafın kalıcı bulutları oluşturur.

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; düz, eşcinsel, bi veya as. Kendi evcil hayvanınızı tasarlayın, bir bebek ejderhasını çıkarın ve kendi golemlerinizi oluşturun. Bir savaş kazan, tacı kazan ya da en iyi arkadaşının kalbini kazan. Kötü bir soruşturmacı, intikam için dışarıda konuşan bir kaplumbağa haline getirin. (Sonuçta.) Büyü öğelerini topla: güç halkaları, bir simya seti, bir "hafif kılıç" (göz kırpma, göz kırpma) Köyünüzün Geeky Belediye Başkanı, Goofy Swordfighter, hatta kraliçeyi romantizm. Katedral zindandaki tüm duvarları yeniden boyamak için doldurulmuş bir maymun yardım et. Belediye Başkanının yeni kurulu oyununu test edin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ