City of Chains Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 December 2015

Şehir Zincirleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zincirler şehri, bir distopi kentinde belirlenen karanlık bir bilim-kurgu RPG'dir. Küçük bir kaçan kaçak grubunun kontrolünü ele geçirin ve özgürlüğüne götürün. Kafa ile mücadele edip etmeyeceğine karar verin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Astronomic Games

Publisher: Yeni gerçeklik oyunları

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2015

tür: RPG, Macera, Strateji, Sci-Fi

HoltlAway, robotların yapımında ve programlanmasında uzmanlaşmış, yetenekli bir mühendisdir. Hükümet, savaş makineleri oluşturmak için askeri bir programın kaydolması için ona yaklaştığında Holt, savaş silahları oluşturmak istemiyor. Bunun iyi gitmeyeceğini ve haklıydı. Kısa bir süre sonra, yetkililer, hükümete karşı yeraltı hareketleriyle toparlandığı ve onu taahhüt etmediği bir suçtan suçladığını bir hikaye üretti.

tutuklandıktan sonra, Holt, tüm tutuklanan suçluların bir sorgulama için getirildiği ve kaderlerine karar veren bir kararın olduğu geçici bir tutma tesisine götürülür. Bazıları idam edilir ve organları hasat edilir ve satılır. Diğerleri yüksek güvenlikli cezaevlerine alınır ve işçi veya test konuları olarak kullanılır.

Bir sorgulamadan kısa bir süre sonra, holding tesisi bozuk makineler tarafından saldırıya uğradı ve kaoslar ortaya çıkıyor. Kendini arayan gizemli bir birey tarafından uzaktan kontrol edilen bir izci botu, Cai'nden Holt'ı serbest bırakır ve kaçmasını söyler. Holt, her ikisi de hapsedilen bir akıllı bilim adamı Chloe ve bir Assassin Lorelei ile güçleri birleştirir. Cai'nin liderliğini takiben, tesisten kaçarlar.

Anahtar fetürleri: Büyük, bir distopi kentinde karanlık bir bilim-kurgu. Her biri kendi yeteneklerine sahip 4 lider kahramanı. Tesviye veya deneyim puanları yok. Her karakter için yeni beceriler ve pasif bonuslar öğrenmek için ilerleme kaydedilerek beceri puanı kazanın. Düşmanlar doğrudan savaş ile yaklaşılabilir, bir el bombası ile alınabilir veya tamamen atlanabilir. Doğrusal olmayan ve yarı doğrusal yerler. Hedeflerinize alternatif rotalar bulmak için hack, lockpicking, Charisma ve Wall Smashing kullanın. Seçim ve sonuç - kararlarınızın etrafınızdaki dünyada etkisi olacaktır. El bombası işçiliği ve ilaç yapımı. Çeşitli el bombası ve tıbbi ilaçlar oluşturmak için malzemeleri kullanın. Takım arkadaşlarınızın moralini izleyin! Moral, müttefiklerinizi savaştan ve savaştan daha verimli hale getirir. 3 zorluk modları - rahat, hardy ve distopi.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Masaüstü Çözünürlüğü 640 × 480 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ses kartı: stereo ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ