Destiny of Blood Full İndir Oyun indir

kanın kaderi / 血之 命运 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kanın kaderi / 血之 命运 - Kan kaderinin sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Bu orijinal hikayesi, bu dünyanın dışındadır. Bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TengenStudio

Publisher: tengenstudio

sürüm tarihi: 25 Ağu, 2017

tür: strateji, rpg

★ Kan kader nedir?

Kan kaderi, sırayla strateji oyununa dayalı orijinal bir sihirli rol oynama oyunudur.

Sonsuz olanaklardan türetilmiş olan sıra bazlı strateji yoluyla işgal sıralaması sistemini tamamen ücretsiz olarak tasarlanmıştır. Sevimli karakterler, komik ifade, kendine özgü resimler, ciddi ve stresli oyunu son derece rahatlatıcı yapar. Herhangi bir oyuncu, oyun sahnesindeki farklı ritmi yaşayabilir.

Kan kaderi gerçek bir dönüş tabanlı oyundur. Tabii ki, bunu bir bulmaca oyunu olarak da düşünebilirsiniz!

★ Oyun Özellikleri:

Sıradışı

DRM yok, PC'de oynayabilir.

ayırt edici bir sanat tarzı.

Oyun sevimli, 1 kafa kötülük bir rol olarak kullanır, her rol kendine özgü özellikleri vardır, rahat ve ilginç bir atmosferde, Chess'i deneyim yeni bir girişimdir.

Savaş sistemleri oluşturma.

Oyun oynatıcısı ile güçlü beyin deliği, ücretsiz hayal gücü, sınırsız ücretsiz transfer miras meslek becerileri ile kendi kendine ait bir savaş sistemi oluşturun.

Bir oyun, çeşitli dövüş ritmi.

Farklı bölümlerdeki oyun, tamamen farklı bir savaş ritmini yaşayabilir, sadece zombileri fırçalayabilir, yumurtalara kaçmak için atlamak için atlayabilir, yamyamlar tarafından yenebilir ... sahnelerle yenilebilir.

★ Oyun Giriş

Özgürlük ve yüksek eğlenceli oyunu seviyoruz ve geleneksel rolün nasıl oynanacağını, yüksek derecede meslek özgürlüğü ve bulmacanın bir araya geldiğini düşünüyoruz. Bu sadece basit bir hikaye anlatmaz, bazı düşmanları fırçalayın, yükseltin, hikayeyi görmek için haritayı itin ve nihayet son bölümü geçer. Burası sizi birlikte yarattığımız dünyaya girmeye davet ettiğimiz yer ve dünyadaki oyunun farklı ritmini deneyimliyoruz.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 1024 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ek Notlar:

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: 2+ ghz Bellek: 2048 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan Ek Notlar:
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ