Donut County Full İndir Oyun indir

donut ilçesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Donut County, yerde sürekli büyüyen bir delik olarak oynadığınız hikaye merkezli bir fizik puzzle oyunudur. Sevimli karakterlerle tanışın, çöplerini çalın ve onları bir deliğe atın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ben esposito

Publisher: annapurna interactive

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2018

tür: macera, gündelik, bulmaca

Donut County, yerdeki sürekli büyüyen bir delik olarak oynadığınız hikaye tabanlı bir fizik bulmaca oyunudur. Sevimli karakterlerle tanışın, çökeltilerini çalın ve bir deliğe atın.

Çöpçü hazinesi nerede

Raccoons, uzaktan kumandalı çöp çalma delikleriyle donut ilçesini devraldı. Deyotik ödüller kazanmak için arkadaşlarını ve evlerini yitiren bir delik açan bir rakun olan BK olarak oynuyorsunuz.

BK kendi deliklerinden birine düştüğünde, en iyi arkadaşı Mira ve Donut İlçesi sakinleri tarafından karşı karşıya kaldı, hepsi 999 feet yeraltında sıkışıp kaldı ... ve cevap talep ediyor!

delik açılıyor

Donut County, Ben Esposito, EDITH Finch'in kalıntıları ve bitmemiş Kuğu için Tasarımcı tarafından yaratıldı. Altı yıllık solo gelişme, düzinelerce çörek (araştırma için) ve bir rakunla bir kaderle karşılaşma sonucudur.

Anahtar fetürleri: Her karakterin evini, her biri kendi eşsiz ortamlarıyla keşfedin. Her seferinde daha büyük büyüyen, eşyalarını yutmak için deliği hareket ettirin. Çılgın efektler için içerideki nesneleri birleştirin: çorba pişirin, tavşanları doğurmak, havai fişekleri fırlatmak ve daha fazlası. Mancınık şeyleri delikten geri çeker. Bulmacaları çözmek için kullanabilirsiniz ... ya da sadece şeyleri yok edin. Her şeyi yutmak. Delik, tüm ilçe bitene kadar durmaz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Radeon HD 3870 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i3-4170 veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GT 640 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ