EscapeRoute Full İndir Oyun indir

Escaperoute full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Escaperoute - Robotlar kontrol altında, işler çok sıkı, onlara izin vermeden nefes alamayacağınızı düşünüyorsunuz. Bunun bir parçası olmamaya karar ver ve sonra ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jimdex

Publisher: jimdex

sürüm tarihi: 8 Mar, 2019

tür: eylem, macera

Escaperoute

Becerilerinizi sınıra itecek 2.5D platform oyunu.

Robotlara karşı ayırır ve özgürlüğünüzü geri kazanır mısınız?

zor olacak ama sahip olduğun tek seçenek.

Anahtar fetürleri: Beş seviye gergin oyunu oyunu, iyi görünümlü grafikler ve sizi harekete geçirecek bir müzik. Gerekirse grafik ayarları değiştirerek herhangi bir sistemde (düşük veya yüksek uç) oynayabilirsiniz. Bir seviyeyi tamamladıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz zaman tekrar oynayabilirsiniz. İlerlemenizi istediğiniz zaman sıfırlayabilirsiniz, ancak bunun üst puanınızı sıfırlamaz. Bu oyun Gamepad kontrollerini destekliyor Gameplay'de, GamePad'inizi istediğiniz zaman bağlayabilir veya istediğiniz zaman bağlayabilirsiniz, hala çalışır. En iyi puanlarınızı kaydetmek istiyorsanız (her ikisi de), oyundan çıkmayı bırakmalısınız, eğer oyundan başka bir yerden (örneğin duraklatma menüsü) kaybedeceksiniz. Bu şekilde bulacağınız tüm robotları imha edebilir ve mümkün olan en yüksek puanı elde edebilir misiniz? Deneyebilirsin !!!

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10, 64 bit sürümü İşlemci: Çift çekirdekli 1.5 GHz'de Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1 GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
101
TELİF HAKKI İHLALİ