Galactic Gallery Full İndir Oyun indir

Galactic Gallery full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Galaktik Galerisi - Galaktik Galeri, geleneksel sanat ile ortaya çıkan meta ortamları arasındaki kavşakları keşfetmekten estetik olarak tahrik edilen bir deneyimdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sakallı göz

Publisher: sakallı göz

sürüm tarihi: 4 Aralık, 2017

Tür: Casual, Simulation, VR

Galaktik galeri, geleneksel sanat arasındaki kavşakları keşfetmekte ve sanal ve artırılmış gerçekliğin ortaya çıkan meta ortamları arasındaki kavşakları araştıran estetik olarak tahrik edilen bir deneyimdir. Sanal gerçeklikte sadece 20'den fazla benzersiz sanat eseri üzerinde holografik etkileri olan 10 dünyaca ünlü sanatçıyı içeren bir sanat galerisidir.

Geleneksel ortamlar, yalnızca sanal bir gerçeklikte mümkün olan etkilerle yeniden değerlendirilir ve sanatla birlikte yaratılma ve etkileşimde yeni yöntemler araştırılmıştır. Bu sanatçıların resimlerinde ve heykel, sanal ortamda, özel gölgelendiricilerle daha fazla meşgul olmak ve ısmarlama animasyon - bazı resimler derinliği vermek için ekstrapolasyon yapılır. Ses tasarımı, katılımcı bir deneyim için subpac fiziksel ses cihazı için özel olarak uyarlanmıştır.

Sanatçılar, Galerinin Android Jones, Mars-1, Chris Dyer, Mugwort, Mear One, Xavi, Raul Casillas, Luke Brown, Amanda Sage ve Hans Havernon'dur. Sanat eseri kısmen Arşiv Mürekkep Galerisi tarafından küratörlüğüne sahiptir.

Minimum: OS: Windows 8 İşlemci: 3Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8 İşlemci: 3Ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 980 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ