Gochi-Show! -How To Learn Japanese Cooking Game- Full İndir Oyun indir

Gochi-Show! - Japon yemeklerini öğrenmek için oyunu - full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. GOCHI-SHOW! - Japon yemek pişirme oyununu öğrenmek için - bir oyun!?

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: anime, simülasyon

Gochi-Show! - Japon yemek pişirme oyununu öğrenmek için, yaratıcı freaks inc tarafından geliştirilir ve yayınlanır .. 1 Eylül 2016'da yayınlandı.

Bir oyun oynarken pişirme becerilerinizi gerçek hayatta cilalayın!

çılgınca başarılı için 1 milyondan fazla indirme aldıktan sonra benimle olan yağını yanımda! Seri, yenilikçi yaşam tarzı oyunlarındaki yeni halef karar verildi.

Gochi-Show, türünün ilki olabilir. Oyunun hikayesini ilerletmek için gerçek hayatta pişirin.

Yenilikçi ve eğlenceli! Pişirme bir daha asla aynı olmayacak!

* DİKKAT: Bu uygulama sadece İngilizce arayüzleri, altyazı ve Japonca dub içerir. Japonca'yı desteklemiyor. U25A0no geride kaldı. Her tarifin pişirme işlemi ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Şu anda aile ve arkadaşların dışında pişirmeyi öğrenmenin 3 ana yolu vardır. . Bunlar tarif web siteleri, dergiler ve yemek kitapları ve pişirme

Sınıflar. Ancak bunların çoğu yeni başlayanlar için zor olabilir.

Gochi-Show, anlayışı kolayken hem eğlenceli hem de ilgi çekici öğrenmeyi yapmayı umuyor.

Başka bir deyişle, Goochi-Show yapılır, böylece herkes yapabilir! Her tarif, tüm tekniği içerir ve başarılı olmanın ne kadar gerektiğini bilir. Neredeyse her ders boyunca sizi yönlendiren arkadaşımızın ya da ailemizin ya da sevgilimin olduğu ve Goochi-Show'un eşsiz kılan şey budur. U25A0A Dördüncü Yolu Yeni nesiller için pişirmeyi öğrenmek için!

Minimum: OS: WindowsXP ve sonra İşlemci: Core2duo 2.00GHz 800MHz 2 MB Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1280 * 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 800 MB Mevcut alan Ek notlar: Bu oyun dizüstü bilgisayarda çalıştırmak için son derece tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Windows7 ve Sonra İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 3 GB RAM Grafik: 1280 * 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 800 MB Mevcut alan Ek notlar: Bu oyun dizüstü bilgisayarda çalıştırmak için son derece tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ