GuJian2 Full İndir Oyun indir

gujian2) full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gujianqi Tan 2 (Gujian2) - "GU JIANQI TAN 2: Yong Gece İlk Ying Cai Tian" ("Eski Kılıç Qi Tan 2nd") büyük ölçekli 3D Xianxia, ​​18 Ağustos 2013 tarihinde satılan antik kılıç serisi için ikinci nesil bir çalışma olan Net Gent'in Şangay Şamdanından Shanging oyunu. "GU JIANQI TAN", anında bir savaş modu ve film ekspresyon teknikleri kullanarak yerli stant-yalnız geleneğe meydan okudu ve çeşitli atılım yenilikleri yapan, yerli tek kişilik oyunların yeni bir yüksekliği yarattı.

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

West: Shanghai Candles Information Technology Co, Ltd.

Publicher: Pekin Net Eleman Entertainment Technology Co, Ltd.

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2013

tür: rpg

"GU JIANQI TAN 2: Yong Gecesi İlk Ying Cai Tian" ("GU Jianqi Tan 2"), Net CET'ün Shanghai Candelon'dan büyük bir 3D Xian Xia bağımsız rol oynama oyunudur. Eski kılıç ayakta Seri, ikinci nesil çalışma, Boğazın üç tarafında 18 Ağustos 2013 tarihinde satıldı. "GU JIAN QI TAN", anında savaş modunu ve film ifadesini kullanarak yerli stant-yalnız geleneğe meydan okudu ve çeşitli ihlal edilmiş yenilikler yarattı, yurt içi bağımsız bir oyun.

Buhar sürümü "GU JIAN QI TAN": dahil olmak üzere tüm oyunları DLC içerir:

1. Gecenin hikayesi - gökyüzü ezildi

2. Şube arsa - on büyü, kırmızı toz hediye, satranç, rakip

3. Hikaye 外 传 - 海 明明

4. Hikaye geçiyor - Don kenarı açıldı

5. Hikaye 外 传 - 龙 渊

1. Savaş sistemi: "GU JIAN Qi Tan" oyunu, bir anlık savaş sistemi kullanıyor, son derece ücretsiz savaş modu savaş sürecinin son derece soğuk olmasını sağlar.

2. Silahlar Yükseltme: Silahların deneyimini geliştirmek için çeşitli eşyalar aracılığıyla, Yardımcı Yükseltme İhtiyaçları ile silahlar tamamlanabilir.

3. Lingshi Kakma: Madde sentezi sistemi, taşlar, silahlar ve ekipmanlar ve ölümlülerle donatılmış, su verme taşının materyali canavardan düşen eşyalardan daha fazlasıdır..

4. Xing Yun Sistemi: Zengin becerilerden öğrenmek için Xing Yun sistemi aracılığıyla, kendi gücünü, güçlü işlevini ve güzel cihazlarını güçlendirin ve büyüler yıldızları öğrenmeli ve güçlendirmeli ve çok uçlu yıldız Yun'unu değiştirmelidir. Seni bekliyor tecrübe etmek.

5. Giyinme sistemi: Plotun ilerlemesiyle, özelliklerin kapsamlı uzantısını alabilirsiniz. Konumların hazine sandığı içinde kapsamlı olma şansı var. Gizemli bir hazine sandığı açarsanız, sen Güzel kıyafetler alabilir.

6. Öğe sentezi: Yenilgi canavarları sadece kahramanı savaş deneyimini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda canavardan özel malzemeler gibi özel bir malzeme, ancak madde sentez sistemi aracılığıyla, birden fazla spesifik malzeme birleştirilecektir. Yeni öğeler üretilecek.

7. Kazma sistemi: Eski kılıç dünyasında, yabancılarda kalan hazineler, hazine sisteminin yardımıyla, oyuncular bu hazineleri, geliri kendi başlarına bulabilirler, oyunda bir bebek koleksiyoncusu olur!

8. Başarı sistemi: Başarı Mücadelesi, dövüş, labirent, canavar yakalama, şövalye listesi ve çeşitli başarı zorlukları gibi çok yönlü bir içeriği kapsar. Maceranıza daha fazla renk ekleyecektir.

9. Ev sistemi: Ev veya havuzun alanlarında, ekim, üreme, hasat malzemeleri veya ilaçları kullanın, bu değerli malzemeler sentezlenmiş eşyalar yolculuğunuzda vazgeçilmez bir yardım olacaktır.

10. Yemek sistemi: Ev sisteminin mutfağında, yeteneklerinizi gösterebilir, farklı kombinasyonlar yapmaya ve elinizde eşleşmeye, yaratıcı bir sebze geliştirmeye çalışabilirsiniz, özel tarifler kazanın.

Minimum: OS: Windows XP 32-bit, Windows Vista / 7/8 (32-bit, 64-bit) (Basitleştirilmiş Çince versiyonu) İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0GHz veya AMD Eşdeğer Performans Yongası Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8600 / AMD HD3670, 46 MB bellek, DirectX 9.0c, SM3.0 desteği DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: doğrudan ses uyumlu kart Ek Notlar: Fare (Temel), Klavye (Temel), Kolu (isteğe bağlı)

Yeniden Okuma: OS: Windows XP 32-bit, Windows Vista / 7/8 (32-bit, 64-bit) (Basitleştirilmiş Çince versiyonu) İşlemci: Intel I Series 2.8 GHz veya AMD eşdeğeri performans çipi ve yukarıda Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260, AMD HD4870'e eşdeğerdir ve 1 GB veya daha fazla DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: doğrudan ses uyumlu kart Ek Notlar: Fare (Temel), Klavye (Temel), Kolu (isteğe bağlı)
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
41
TELİF HAKKI İHLALİ