Guns, Gore and Cannoli 2 Full İndir (v1.0.8) Oyun indir

Silahlar, Gore ve Cannoli 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Silahlar, Gore ve Cannoli 2 - Silahlar, Gore & Amp; Cannoli 2, iyi, eski, aksiyon platformu run & amp; Silah türü, ama bu sefer bir demet mizah ve üflemeli kovalarla ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crazy Monkey Studios, Claeysbrothers

Publisher: Crazy Monkey Studios

sürüm tarihi: 2 Mar, 2018

tür: eylem, macera, atıcı

1940'lara hoş geldiniz. Avrupa savaş tarafından parçalanıyor, ABD savaşa hazırlanıyor ve mafya her zamanki gibi iş yapıyor. Sadece bu sefer Vinnie'nin standartları için bile çok ileri gittiler.

Thugtown katliamının silahlarından, Gore ve Amp'ten son aşamada olduğu hakkında şok edici bir keşif yaptıktan sonra savaşa hazırlanın; Cannoli 1.

"Sadece dışarıda olduğunu düşündüğün zaman, seni geri çekiyoruz!"

Hikaye

1944, Avrupa'daki savaş son aşamasına giriyor. Vinnie, thugtown katliamı hayatta kaldığı için 15 yıl geçti. Ancak şimdi, bazı gevşek uçlar geçmişten sürünmeye başlar, Vinnie'yi Avrupa Savaşı'nın Avrupa Battlefield kadar sürüklüyor.

Temel özellikler:

Silahlar, Gore ve Amp; Cannoli 2, ilk oyunun zengin, ilgi çekici gangster hikayesine devam ediyor ve sevdiğiniz tüm hızlı aksiyonları içeriyor, biz en iyisini daha iyi yaptık,

Yükseltilmiş karakter hareketliliği

Vinnie, mobilite özelliklerinde büyük bir yükseltme aldı. 360 amaçlayan, çift atlama, tekme, atlama, atma, atma ruloları, takla, çift silahlar ve bir silah tekerleği.

Kampanya modu

Silahlar, Gore ve Amp; Cannoli 2, eylem, mizah ve animasyonlu cutscenes ile dolu, tam tek veya çok oyunculu bir kampanya moduna sahiptir.

Zengin ortamlar

Sanatçılarımızı en çok sürükleyici, atmosferik arka planları, en yumuşak animasyonları ve en havalı özel efektleri üretmek için sınırlara ittik, 2d oyunlar için yeni bir kriter oluşturduk. Duvarları düşürmek, varilleri patlatmak, düşmanların tepesinde kasaları bırakma, arabaları havaya uçurun, hatta düşmanlarınızı kapılarla tekmelemek için fırsatlar arayın. Düşmanlarınızın cesetlerini izlemenin tadını çıkarın Roket fırlatıcınızla onları uzaklaştırdıktan sonra Ragdolls gibi havadan uçar.

Minimum: OS: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ