Heartbound Full İndir (v1.0.9.2) Oyun indir

Heartbound free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Heartbound, bir çocuk, köpeği, sırları ve akıl sağlığı hakkında geleneksel olmayan bir rol yapma oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Korsan yazılımı

Publisher: Korsan yazılımı

sürüm tarihi: 24 Aralık, 2018

tür: rpg, macera, eylem, bulmaca

Heartbound, bir erkek, köpeği, sırları ve akıl sağlığı hakkında geleneksel olmayan bir rol yapma oyunudur.

Heartbound, geleneksel seviye, deneyim veya sarf malzemelerini kullanmaz. Her şey beceri dayalı ve savaş, başkalarıyla veya yaptığınız şeylerle ilişkilerinize göre değişebilir. Silahlar tüm dünyada bulunabilir ve belirli durumlarda ne kadar hasar verdiğiniz zarar görebilirler.

Karşılaştığınız her düşman, oyunda başka hiçbir yerde görmeyeceğiniz benzersiz mini oyunlara sahiptir. Rastgele savaş yoktur ve nasıl ilerlemeye bağlı olarak birçok karşılaşmadan kaçınılabilir. Muharebe asla ölümle bitmez ve birini yenmek, anılarını perspektiflerinden görmenizi sağlar. Oradan ne yaptığın sana kalmış.

Anahtar fetürleri: Lore ve Baron'u zaman ve mekanla maceralarında takip edin. Değişken hedefleri olan bir dizi eşsiz mini oyun aracılığıyla savaşın ele alın. Hikayeyi dünya ile keşif ve etkileşim yoluyla değiştirin. Topluluk olarak çözülebilen büyük bir dizi isteğe bağlı şifreleme bulmacası. Benzersiz piksel sanatına sahip değişen ortamlar, ilham alan bir film müziği ve tonlarca ekstra çorap. Seni seven birine kadar korkunç bir şey yaptığın zaman bu korkunç hissi. Bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla gag. Bağlayıcı, kendinizi getirmezseniz, sizi bir tanesini ödünç verebilir. Gelişmiş üzüntü.

Minimum: İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun saniyede 60 kareye kilitlendi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
82
TELİF HAKKI İHLALİ