Hero Siege Full İndir (v5.3.0.5 & ALL DLC) Oyun indir

kahraman kuşatma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hero Kuşatma, rastgele üretilen bölgeler, yağma, randomize düşmanlar, patronlar ve daha fazlası olan bir hack n slash roguelie rpg! 4 oyuncu çevrimiçi çok oyunculu!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Elias Viglione, Jussi Kukkonen

Publisher: Panik Art Studios

sürüm tarihi: 29 Oca, 2014

tür: rpg, hack ve slash, eylem, macera

kahraman kuşatması, Roguelie- & amp ile bir hack 'n' slash oyunudur; RPG Elemanları. Düşmanların ordalarını yok etmek, yetenek ağacınızı büyütün, daha iyi bir yağma öğütmesi ve güzel piksel sanat grafikleriyle geliştirilmiş 7 eylemi keşfedin! Bu oyun sayısız saatlik oyun ve 4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu!

HERO kuşatma dünyası içindeki yolculuğunuz için en fazla 14 sınıftan seçin! Baz oyunda 8 sınıflar mevcuttur ve gerisi DLC üzerinden ekstra içerik olarak açıklanabilir! Her sınıfın benzersiz bir yetenek ağacı, yetenekleri ve benzersiz ses oyuncusu vardır!

3 arkadaşa kadar toplayın ve kötülüğün güçlerine karşı bir araya getirin! Çevrimiçi çok oyunculu ayrıca kahraman düzeyleri ve solucan deliği sıralaması için lider panoları da bulunmaktadır. Her sınıfın kendi solo lideri kurulu vardır. Her sezonun sonunda, en iyi oyuncular mevsimsel ödüller ile ödüllendirilir!

dünya prosedürel olarak oluşturulur, böylece bölgeler her zaman taze ve farklı gizli zindanlar, şifreler, hazine ve tehlikelerle doludur! Oyun, her biri 5 seviye + son patronlu 7 eylemden oluşur. Seviyeler, araştırılabilecek gizli zindanlar içermektedir.

Hero Kuşak, farklı düşman ve patronların geniş bir cephaneliğini içerir. Oyun 30'dan fazla benzersiz hazırlanmış patron dövüşü ve nadiren değişen düşmanları ve özel saldırılara sahip olan düşmanları tutar. Daha yüksek nadir düşmanlar daha fazla deneyim ve daha iyi yağma, ancak öldürmek tehlikeli ve daha zordur!

Herhangi bir iyi hack n slash oyunu gibi, kahraman kuşatması bir yağma / envanter sistemi var. Yağma damlaları, normal, sihirli, nadir, efsanevi, efsanevi ve şeytan gibi farklı nadir görülebilir! Yağma sistemi tamamen randomize edilir ve size istediğiniz şekilde kahramanınızı oluşturma fırsatı verir!

Düzenli yağmasının yan tarafında, 1 ila 5 yıldızdan kaliteden düşen koşular elde edebilirsiniz. Her seferinde istatistiklerinizi farklı şekillerde güçlendirerek 5 koşuyu bir kerede donatabilirsiniz. Runes ayrıca sonsuz zamanlar yükseltilebilir, ancak bir yükseltme şansı seviye yükselir!

- 4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu!

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Dualcore 1.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB Depolama: 900 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun, HD4000 vb. Gibi Entegre GPU'lu düşük uçlu dizüstü bilgisayarlarda çalışmaz.

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Quadcore 2.4 GHz Bellek: 6 GB RAM Grafik: 1 GB Depolama: 900 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun, HD4000 vb. Gibi Entegre GPU'lu düşük uçlu dizüstü bilgisayarlarda çalışmaz.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
57
TELİF HAKKI İHLALİ