History in Letters The Eternal Alchemist Full İndir Oyun indir

Oyun / 09 December 2015

Harflerin Tarihi - Ebedi Alchemist full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mektuplarda Tarih - Ebedi Alchemist - Ünlü Nicolas Flamel'in izini takip edin - Witlerinizi kullanın ve kayıp günlüğünün bilmecesini çözün!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: z-Software

Publisher: z-Software GmbH

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2015

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Nicolas Flamel, bir simyacı olarak ölümcül şöhret kazandı. Efsaneye göre, filozofun taşını bulduğu ve ölümsüzlüğüne ulaştığı söyleniyor. Bugün, bu genellikle bir masal olarak görevden alınır. Filistin Remy Chaveau, daha önce bilinmeyen bir günlüğünü ele geçirene kadar aynısını düşünüyor. Kitap, Flamel'in gizemlerini çok şifreleme yoluyla arayışı belgeliyor ve günlüğün yazarı ölmeden hemen önce onları çözmek için yakındı. Bundan böyle, Remy, günlüğün ölen yazarının ayak seslerini takip eder ve karanlık sırların ve entrikaların bir kasırgasına çekilir.

"Mektuplardaki Tarih" sizi Fransa'da riddle dolu bir maceraya davet ediyor. Oyun sadece flamel ve Fransız tarihi hakkında tarihsel gerçeklere sahip değil, aynı zamanda birçok kişilerarası çatışmayı da söyler. Hikaye, oyunu daha zorlu ve eğlenceli kılan bir düzine bulmacayla biber.

Dilbilimci Remy Chaveau'nun rolünü üstlenin ve ipuçlarını ve ipuçlarını arayın. Gizemli günlüğün sırrını ortaya çıkarmak için zor bulmacaları çözün. Fransa'da ve Paris'in gizemli derinliklerine heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Tek Çekirdekli 2 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: stereo ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ